Trollaava netti-vaari vesipostilla

Taas on kohta yöpakkasten aika ja vesipostin kanssa pitää kiirettä, kun kenttä on saatava jäähän. Myös postilaatikot voivat olla keltaisessa jäässä joku kaunis aamu.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hei
Aloittaja on parantumaton riitapukari. Hän sotki elämäni sekä tuhosi jaloluontoisen miehen ja minun välisen avioliiton ainaisella terrorismilla. Aloittaja ei enää saa osaketta itselleen kun se on minulle osin annettu lahjaksi. Aloittaja oli nuorena kova rikollinen jonka elämä meni kriminaalitöissä ja uhoamisessa. Koko nuoruutensa hän uhosi ja tuhosi. Tiedän että se omaisuus ja isot käteisrahat menivät osittain väärin jos ajatellaan perintöoikeutta., mutta niin vain kävi että kiusattu ja vainottu entinen mieheni jätti vainoajan pois lahjoitusten piiristä koknaan. Paha sai siis palkkansa jos näin sen voisi tulkita!

Äänestä
  • Huh huh. Eikös se ole se tunnettu ketunkolon kyylääjä jonka nimi lehdessä? Ei puitten lehdessä vaan paikkakunnan aviisissa luki karmeita siintä sen touhuista eläimiäkin kohtaan.

    Äänestä

Joopa joo siinaäpaha missä mainitaan. Turhaan teet näitä aloituksia et saa siitä muuta kuin inhoa, koska olet ihnottavin ihminen mitä meillä päin on. Mikset mene töihin ja opetellut aikanaan ihmisten tavoille. Mitä voitat vanhojen ukkojen vainoamisella? Etkö ole oppinut niistä mitään mitä olet menettänyt suuret mahdollisuuden ja ison varallisuuden, joka todellakin oli käteivaroineenkin tosi iso. Muistappa mitä teit koko ikäsi ja erityisesti vuosien 2014-2018 välisenä aikana läheisellesi ja senkin jälkeen aloit hulluna häntä kiusaamaan ja nyt kostat sitten Haminan herralle ja sen kavereille kaikesta siintä minkä olet itse tyhmyyttäsi ja ilkeyttäsi tuhonnut!

Äänestä
  • Jessus sentään mikä pakko uskoa millasia tuulitunneli höpöjä perähikiällä asuu

    Äänestä

varavara varavara pot pot potkut sai. oikein meni syytti siintä veskaa vaikka itse oli täysmulkku politiikan luuseri!!!!!!!

Äänestä
  • Hyvä domppa vedit hyvin siintä facebookissakin. Kaikkeen mitä sanoit se on niihin syyllistynyt!

    Äänestä

  • Vaaria on helppo provosoida. Siintä heh se vaarin päivä menee näpytellessä. Siintä...

    Äänestä

  • Hitsi mikä kyylä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vaaria on helppo provosoida. Siintä heh se vaarin päivä menee näpytellessä. Siintä...

    Otahan ne bentsot

    Äänestä

  • Vaari on niin tyhmä, nielee pelkän koukunkin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Taas on kohta yöpakkasten aika ja vesipostin kanssa pitää kiirettä, kun kenttä on saatava jäähän. Myös postilaatikot voivat olla keltaisessa jäässä joku kaunis aamu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu