"Huvinsa kullakin".... noi maksulliset. Itsetuntoni ei anna sortua sille tasolle...
Itse olen saanut nautintoa "puhtaalla tavalla" Thai ystävän kanssa etänä;
Pyysin asentamaan kännykän suihkun seinälle kun peseytyy. Nyt nautin hänen katsomisesta kun pesee itsensa sensuellisesti ja hitaasti. LINE Chat toimii hyvin!
On aika kujeellinen "vahingossa" ja osaa olla kiltisti kiihoittava...
Oikea ja puhdas tapa harrastaa LOTUS SEKSIÄ
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Selvästikin hammaslääkäriainesta tämä thai ystäväsi ollen.
- Anonyymi
No, mutta... voin vakuuttaa että mulla, värähti elikkäs nokkapyörä oli keulia... kuvittelin, kuvaamaasi, kuvaa, katsellessani, kuinka, kellohameesta, kujeellinen k*kuli vilahti.
By NumBall HNN 60v- Anonyymi
2010 siellä vakuuttaa suomen savosta pattaya rulez
- Anonyymi
Kenen mahtaakaan olla tällainen aloitus jossa puhutaan "tasoista" ja vastustetaan kaupallista rakkautta jo kuudetta vuotta peräkkäin?
Voin sensei kertoa sinulle että tuo on seksillä rahastamista ja pehmopornoa.
Suunnattu kyvyttömille vanhapojille viiksekkäille, jotta nämä pääsee vähän niinkuin melkein naisiin, kun ei muuten uskalla, kykene eikä ole rahaa.
En kuitenkaan tuomitse mitenkään. Parempihan tuokin on kuin ei mitään ja parempi sijoituskohde vähille rahoillesi kuin korvikkeet.
Webbiseksiä on aikoinaan harjoitettu meilläkin mutta yleensä tyttöystävän tai vaimon kanssa. En ole koskaan maksanut webbiseksistä enkä nettipornosta.
T 2010- Anonyymi
Hyvä idea, tee aloitus ja ala naamailemaan sen tekijäksi toinen, niinhän kaltaisesi savolaiset tekee.
Tumputin kerran kuntoutuksessa niin kovasti paraisten virkistys majan puuseessa Hobby Hallin kuvaston kanssa että huusi kaatui rinteeseen kivikkoon.. Aimo oli nähnyt koko toimituksen piiloutuneena paskatynnyrin taakse. Meinasin tulla hulluksi kun multa meinasi mennä maine.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1946620Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto1065513Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT2813522Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1273483Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat1102496Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku42170Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191956Läppärit kahviloissa
Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi541927Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val641793- 1031481