Eilisessä koosteessa Jassu päiväkirjahuoneessa mollasi Samia oikein antautumuksella. Mitä tekee Kimmo ja Jarkko? Kehuvat kilpaa Jassua, kuinka viihdyttävä asukas onkaan.
Voi olla, mutta olisin odottanut edes vähän paheksuntaa tuollaista käytöstä kohtaan.
Onhan Jassu välillä hauska, mutta tuo selkeän inhon osoittaminen toista asukasta kohtaan on jotenkin karmeaa. Ei kaikkien kanssa voi tullakkaan toimeen, mutta antaisi toisen olla.
Big Brother hyväksyy kiusaamisen
6
63
Vastaukset
- Anonyymi
Nämä juontajat ,näillä on tapana ottaa aina jokin lempilapsekseen,ja sitä kehua mielensä mukaan,teki se sitten mitä vain.,näin se näkyy olevan .Minä olen nii'iin kyllästynyt tuohon Alman mielistelyyn ja teko nauruun noiden vieraiden kanssa ,oksettavaa.🤮
- Anonyymi
Tuotanto on kiusaiken puolella.No se Jasmin tarvii kehuja,kun on usein niin ärsyttävä henkilö.
- Anonyymi
Nyt Jarkko hehkuttaa Nooraa. Aivan kuin muita asukkaita ei olisikaan.
- Anonyymi
Siinä kans yhdenlainen kommentaattori🤣 onko kukaan pannu merkille ,että onko ollenkaan ollu jotain niin sanottua (järkevää )kommentoijaa ollu mukana ,eilis-iltainen oli huippu muiden mukana..Ja miksi Alma on niin tekonaurua imelää täynnä yrittää saada aikaan jotain hauskaa.katsojaa hävettää ja ihan pahaa tekee. Ryhdistäydy ja ole normaali.
- Anonyymi
Ja per...Le jo on kumma että noita kahta ei saada talosta ulos Jasmin ja Pekka ulos!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2123946Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii642508Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3922326- 472243
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561267
- 721196
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251146