Kehotyytymättömyydestä kärsivä Niko Saarinen yllättää: "Oma kauneusihanne on jotain muuta kuin..."

23

3316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niko saarinen löytäny taas uuden ohjelman johon tunkea ruman naamansa, mitäköhän hän ei olisi jo kolunnut läpi?

      • Anonyymi

        Mitä Nikon hampaille on käynyt🤔onko laittanut tekarit, on niin ylisuuret ja - leveät hampit😬


    • Anonyymi

      Katsoin eilen Olet mitä syöt -jakson ja kävi sääliksi tuota Niko poikaa. Eikö hän tajua, että omalla räävittömällä asenteellaan ärsyttää ihmisiä ja saa siksi niin negatiivista palautetta osakseen? Hän on kuitenkin jo yli 30-vuotias ja käyttäytyy kuin lapsi.

      • Anonyymi

        Niko on taas minun mielestäni oikein mukava ja symppis tyyppi. Nikolla omat hauskat jutut, aina kun on telkussa. Liikaa on noita totisia paasaajia. Kaikkea hyvää Nikolle!


      • Anonyymi

        Nikolla on iso fanikunta, podcast on maan suosituimpia. Osa vihaa, osa rakastaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nikolla on iso fanikunta, podcast on maan suosituimpia. Osa vihaa, osa rakastaa.

        Yli 30 ja elämänhallinta hukassa,niin ruoan suhteen kuin taloudenkin.Tässäkö tulevaisuuden eläkkeenmaksaja? Ei todellakaan.


      • Anonyymi

        3-kymppinen on nykyään vielä lapsi ja nuoruus jatkuu tuonne 6-kymppiseksi.
        Ei ole mitenkään vaikea huomata tätä, jos vähänkin seuraa mediaa ja somea.


    • Anonyymi

      Olikos se Niko Saarelaisen ohjelma jo telkussa? Jäi katsomatta.

      • Anonyymi

        No et hävinnyt mitää.Turha julkkis menis töihin


    • Anonyymi

      Saarinen tyrkyttää itseään joka ainoaan realityyn, mihin yksin voi osallistua. Sitten kun nämä tempparit yms ohjelmat alkaa tuottaa homo/lesbo-formaatteja niin näkyvyyttä tarjolla moneksi vuodeksi.

    • Anonyymi

      Täys juntti sanon minä.

    • Anonyymi

      Itse kyllä nostan hattua Nikolle. Yrittänyt isolla työllä päästä pois bb-niko imagostaan , osittain onnistunut osittain ei.

      • Anonyymi

        Minä en, jätkä on jo 30 vuotias, aikooko se koskaan tehdä mitään järkevää.


    • Anonyymi

      Mihin vielä tunkee itsensä

    • Anonyymi

      onhan niko saarinen paljon fiksumpi kuin kaki persu tynkkynen.

    • Anonyymi

      Kehohäpeä yms. kuuluu osana moraaliposeeraajien, hyveposeeraajien, taktisesti uhriutuvien, sananvapaudenrajoittajien, suvakkien jne jne jne pyhään missioon "kitkeä maailmasta pahuus".

      Enää ei haluta julkiseen keskusteluun "vääriä" tosiasioita, "vääriä" mielipiteitä, eikä usein omiakaan mielipiteitä, vaan "yhteen hiileen puhaltaen" sopivia, yhdessä sovittuja mielipiteitä, näkemyksiä, tosiasioita. Itsesensuuri on hyvästä, jopa itselleen valehtelu. Näin meidän jokaisen tulee opetella punavihreän maailmankatsomuksen mukaiset sanat, ilmaisutavat, kasvojen ilmeet, ruumiinkieli, jopa pukeutuminen, korut, symbolit jne., jotka eivät saa muistuttaa pahasta, ei symboloida pahaa.

      Näin maailma kieroutuu kohti olosuhteita, joita yleisesti verrataan mm. Pohjois-Koreaan, Kiinaan, Venäjään, orwellianismiin jne. Tällaisissa olosuhteissa totalitarismi on puettu hyveiden viittaan. Itse aion normaalilla käytökselläni vastustaa tätä perseilyä hamaan tappiin asti. En tule jatkossakaan äänestämään ainuttakaan puoluetta, joka hyveitä omien luo olosuhteita, joissa heidät tulee nähdä "ainoina vaihtoehtoina", sillä muuten äänestät "noita pahoja", jotka ovat yleisesti demonisoitu mitä perversseimmillä tavoilla. Vain punavihreässä ideologiassa yritetään luoda tällaista utopiaa. Toivottavasti romahtaa pian ja mitä mahtavimmalla jylinällä, niin että tulevatkin sukupolvet vielä kuulee sen kaikuja.

      • Anonyymi

        Aamen


    • Anonyymi

      Nämä hybridihomot on kyllä hassuja, heh..

    • Anonyymi

      Minä tunnen aina suurta myötähäpeää kun näkee sen naaman missä milloinkin. Onhan sille kai joku yhteistyökumppani kustantanut luonnottoman vaalea Legot.

    • Anonyymi

      Kuka tämä on ja onko hänellä jotain
      isojakin meriittejä? Urheilija?

    • Anonyymi

      Todella lapsellinen ja ilkeämielinen tyyppi, ja vihaan noita heijastimen näköisiä feikkihampaitaan. Olen inhonnut Nikoa bb:stä lähtien. Ei oo paljoa muuttunut. Yks asia on, mitä en käsitä kun esimerkiksi sukulaisnaiseni fanittavat tuota!

    • Anonyymi

      Ihan kauhee turkky joka paikassa; keksinyt ovelasti millä elättää itsensä- mutta on myynyt itsensä! Turha julkkis valittaja

    • Anonyymi

      Tämä ketju nauratta...hohohoho

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      173
      22269
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      74
      9476
    3. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      29
      7470
    4. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      80
      6315
    5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      182
      5940
    6. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      34
      4966
    7. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      108
      4610
    8. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      101
      4366
    9. Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"

      Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo
      Maailman menoa
      85
      2036
    10. Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa

      Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k
      Maailman menoa
      78
      1332
    Aihe