Hei,
Olen urheilullinen mies 28v, joka on jumissa maailmalla seuraavat kuukaudet vailla naiskotakteja ja kaipaisin naista viestiseuraksi.
Erityisesti olisi kiva löytää itseäni vanhempi nainen, joka on kiinnostunut nuoremmasta miehestä. Luotettavuus, avoimuus ja syvällisyys valtteja. Kiehtoo myös ajatus alistua naisen toiveille.
S-posti on nimimerkki ja sitten Gmail .com, sieltä voitaisiin siirtyä vaikka johonkin muuhun viestisovellukseen.
Nuorehkolle miehelle vanhempi nainen viestittelyyn
0
63
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424350
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384099- 643756
- 1123654
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343557Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe673370- 882946
- 542845
- 252646
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142354