uhka myös itselleen

Rokotetut ovat uhka yhteiskunnalle
Anonyymi
15.09.2021 18:07

On huomattu että rokotetut ovat sairastuneet ja jopa kuolleet koronaan.
Onneksi kaikki eivät menneet tuohon hulluuteen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tietääkseni+mistään+muustakaan+rokotteesta+ei+ole+luvattu+100+%:n+suojaa.

Äänestä

Älä perhana, eikö ollut absoluuttinen...
Mutta rokottamattomalle ei tarvita edes sitä, paljon suurempi todennäköisyys heittää veivisi siihen pikku nuhaan.

Äänestä

Elonapinat pitäisi eliminoida, ovat uhka ihmiskunnalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rokotetut ovat uhka yhteiskunnalle
Anonyymi
15.09.2021 18:07

On huomattu että rokotetut ovat sairastuneet ja jopa kuolleet koronaan.
Onneksi kaikki eivät menneet tuohon hulluuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu