Ja älä luule, et olisit ollut jotenkin erikoinen 😂, korvike! Joten hyvä, et sait mut vihdoin vihaan sua, niin tuli tämäkin sanottua! Monesti ihmisillä on liikaa luuloja itsestään, nyt kun mä pimahdin niin kaikki tulee ulos!
Kyllä mä tiedän
Anonyymi
35674
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Sinä hävisit siis viimeinkin, pakana! Non ducor, duco.
Hävisin mitä? Itseasiassa voitin, jos niin ajateltaisiin, hänelle se on noloa. Toki, en haluaisi niin ajatella, mutta tuollainen juupas, eipäs, oonpas, enpäs oo, paljastelen, en, huoh huoh ja huoh... Kasvaa vielä pitää!
Ai voitit? Pakanat vihaa kun niitä vihaa, rakastaa kun niitä rakastaa. Tiedät sä mitä minä olen tämän illan sua kohtaan tuntenut?
No eipä kiinnosta tuntemattomien tunteet.
Eikä minua häviäjien tunteet. Adios!
Kuka helvetti täällä kilpailee, ei taas näitä. Oon kyllästynyt miehiin jotka kilpailee naisten kanssa, itsetunnottomia.
Onko naiset niin surkeita ettei pärjää missään?
Hävisit jo aloituksessasi syyllistymällä argumentum ad hominem:iin.
Sovitaan niin😂, viikonloppuna täytyy parantaa taas maailmaa, miehistä saa parhaat naurut.
Lapsellinen.
No eipä vissiin!👍
Haha. Oot varmaan itse just sellanen 😂Tuppisuu.
Totta. 😅Luulevat itsestään liikoja aina.
Ei. Mut sä oot. Häviäjä-"mies" 🥳
Siis sulla liikaa luuloja itsestäsi vai häh?
Hänellä, loppujen lopuksi hän ei ajatuksiani tiedä.
Usko pois, kiinnostaa! Mutta mä en tiedä miks mä täällä olen, ehkä siksi et saan vetää pataan häntä.
Sinä tiedät kenestäkään vielä vähemmän, trolli.
Siis tiiätkö suoraan sanottuna ei kiinnosta muiden elämä, et jaksaisin niitä edes penkoa.
Hyvä. Ei sussakaan mitään kiinnostavaa ole 😁
En minä olekaan erikoinen. Et sinäkään mies jaksa minua. Tilanne on mikä on ja sen kanssa eletään.
Olen aito luonnontuote
En korvike
Pssst. Paranee vanhetessaan
Kuin silkkimatto
Hienoa sinulle jos tuo nyt liittyi mihinkään.
Kenekään ihmisen ei pitäisi antaa vihan vallata itseään.Siloin lopulta häviää.Tulee katkeraksi ihmiseksi.Jos on paha olo puhuu sen ulos terapiassa.Jos oet Helsinki Helsinki Mision saat ilmasta apua pahan oloosi.Taitaa olla ryhmä istuntoja? Samalla systemillä on muallakin Suomea turha väitää. Aina ei vaan toimi ihmisten väliset suhteet.Joten kanataa jatkaa matkaa ja unohtaa ne suhtet jotka eivät toimineet. Puhumalla asiantuntijoiden kanssa niistä pääsee yli.Ystävät tutavat ei asiantuntijoita ja eivät lopulta jaksa kuunella.Useinmiten se toinen osapuoli: On jatkanut jo elämää muita se. Sinun vihasi ei auta mitään tuhoat sillä itsesi.
Katsoitko Ulkolinjan
Kyse ihmisyydestä
Huh
Pitäisi olla iloinen jos joku jaksaa edes kiinnostua asioistani. Sen verran olen mahdoton ihminen, että ei kukaan jaksa.
Palstalle sitten ulostit tän. Oisit sanonu tän sille tyypille. 🤷♀️ Mitä se täällä auttaa.
Ai mitä tiedät?? Kerro nyt.
Antaa tulla vaan. Sun ulostulos ei mua heilauta.
Mikä saa ihmisen kertomaan tuon tänne eikä sille kelle kuuluu kertoa, että asia menee perille? Täällähän se ei mene. Ota puhelin käteen ja sössötä sinne. Näemmä kirjoittaminenkin onnistuu vaikka ei uskoisi.
😞 Jos olisit hän, mä en edes tunne...
Kuulostaa kuin puhuisit itsestäsi jotenkin starana ja julkkisena. Jotenkin yläpuolella ja parempi kuin tää toinen ja parempi kuin muut. Jos alentaa toista näin niin silloin kokee itsensä huonommaksi tai ne luulot on vaan liian suuret vaikka nyt projisoitkin tämän toiseen. Onko noin kauheaa, jos toinen on ihastunut. 🤔 Pitääkö rankaista?
Lisäisin tähän vielä, että sairasta
Sinä olet kakkapylly. 💩
Ei kiitos kakkapyllyille ja kiukuttelijoille.
Bla bla bla bla bla blaa. Kuka luulet olevas?! Hän?!