Romatisesta rakkaudesta haaveilen.

Anonyymi

Nyt on... taas ja taas... viikon loppu ja, meikä tylsänä yksinäinen, täälä Kuopiossa ollen, kuin sulate juustoa vuoltu puukko tupessa.

Jaksa en lähteä,ravintolaan iskemään, yksin huoltajia... vaikka rahaa voitin, onnen sana arpajaisten arvalla 500 e ja, voin vakuuttaa... 10v. kokemuksella, tinteritkin huijaa vaan, kuvien fotosoppaituita ollen.

Näin viime yönna... kelo noin 03:03 unta... meikä istui smootie baarissa, tämän jossain Thaimaassa ollen, ja sitten siihen ajeli, laatu moottori pyörällä, joku meikää 20v. nuorempi, eteerisan kaunis suku rikas vosu, joka kiihkeästi suuteli minua ja, leikki mielisesti piraisi meikää kieleen, ja sitten heräsin ja...

Mutta kertokaa, kokeneemmat että, voiko thaimaasta löytää romamtisen tosi rakkauden, ja miksi näin tällaisen enne unenko ollen?

7

84

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ps. Ostin sittarista... muutaman sellaisen kaljan ja, lonkeron joita, ei cambuttseasta taida saada rahallakaan.

    • Anonyymi

      Kannattaa kysyä ilmaisen rakkauden asiantuntijalta senseiltä, mutta kysy kohteliaasti arvoaan kunnioittaen tai muutut pandaksi naks ja pam, viuh ja khiai.
      Katselin juuri matkakuvia Koh Samuilta facesta. Kahdeksan suomalaisen kundin porukka siellä paraikaa rellestämässä. Olivat jollakin karting-radalla tänään olleet.
      On se kummallista ja vielä ei ole edes vuosi 2026.
      Kuulun kahteen Thaimaa-aiheeseen faceryhmään. Yhteensä noihin ryhmiin kuuluu noin 40 tuhatta suomalaista. Suurin ryhmä taitaa olla Thaimaan ystävät. Että kyllä Thaimaa kiinnostaa aika montaa muutakin suomalaista kuin senseitä ja numbaa.
      Ensi viikolla päätän lentopäivämäärän, mutta viimeistään jouluksi.

      • Resupetteri.. kerran lähdin anniskelu ravintola bucciksesta kylki edellä ovimies Runqvistin saattelemana raikkaaseen ulkoilmaan. Siitä käveli kaksi mummelia rollaattorien kanssa ohi ja hymyili vienosti. Oli romattinen olo niin kysäisin että mitäs likat? Ei puhuneet mitään ni pitelin toisen sarvista kiinni ja toistin kysymyksen. Kävivät päälle kuin yleinen syyttäjä ja hakkasvat niin pahasti etten tiennyt enää olenko Britney Spears vai Tina Turner. Helppohan se on porukalla tulla päälle.


      • Moniko 40.000 hengen faceryhmästäsi vaikuttaa kanssasi tällä palstalla?


      • Anonyymi
        SENSSU kirjoitti:

        Moniko 40.000 hengen faceryhmästäsi vaikuttaa kanssasi tällä palstalla?

        Kyllä uskon että jokunen Thaimaan ystävä neljästäkymmenestätuhannesta vierailee tälläkin palstalla. Vaikuttamisesta en tiedä. Naurettava sanana tuo vaikuttaminen kun jotakin sarasieppiä tituleerataan somevaikuttajaksi siksi että aivoton pullea nukke tunkee tissit kameran linssiin kiinni.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä uskon että jokunen Thaimaan ystävä neljästäkymmenestätuhannesta vierailee tälläkin palstalla. Vaikuttamisesta en tiedä. Naurettava sanana tuo vaikuttaminen kun jotakin sarasieppiä tituleerataan somevaikuttajaksi siksi että aivoton pullea nukke tunkee tissit kameran linssiin kiinni.

        Suomi24 vaikuttaja, hauskaa.... 2010 uskoo kummituksiin, mutta uskoohan hän että sensei on seisei, sitten hän uskoo että numba on numba, kun taas hetken kuluttua onkin numerosensei ja yksikkökaksikko, nyt alan ymmärtämään ja todella uskon että kummituksilla on suuri merkitys Neidon elämässä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suomi24 vaikuttaja, hauskaa.... 2010 uskoo kummituksiin, mutta uskoohan hän että sensei on seisei, sitten hän uskoo että numba on numba, kun taas hetken kuluttua onkin numerosensei ja yksikkökaksikko, nyt alan ymmärtämään ja todella uskon että kummituksilla on suuri merkitys Neidon elämässä.

        Sensei on huuhaa. Älä kääntele omia sanojasi toisten suuhun, huuhaa.

        TT


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä miehet ovat 40-50v naisista?

      Rehellisesti. Mitä ajattelet kun naiselle tulee ikäää
      Ikävä
      141
      977
    2. Palstamiittinkiä taas ajattelen

      Niin.. oli tuossa elokuussa Randen kanssa juttua palstamiitistä ensi kesälle. Ajatuksena oli miitti Jyväskylässä, joka
      Sinkut
      176
      697
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      26
      489
    4. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      36
      477
    5. Kyllä siinä oli jotain enemmän

      vaikka moni asia meni pieleen ja mutkille. Oli sähköä välillämme ja siis sinäkin olit kiinnostunut. Mutta kun ne esteet,
      Ikävä
      11
      452
    6. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      28
      422
    7. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      19
      416
    8. Työttömille tulossa pakollinen ilmaistyö sanoo kokoomusministeri

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/078a91b0-4bdf-4a7b-9c3b-f3cf2bdd3dae Kokoomus, persut ja kepu laittavat työttömät
      Maailman menoa
      323
      416
    9. Voi, voi herttinen nainen

      Kun olet ollut niin..... Tyly ja kylmä. Eikö
      Ikävä
      15
      413
    10. Komulan mylly

      Tuli vastaan tietoa, että Komulan myllyä korjataan. Hyvä niin. Mutta kuka tuon myllyn nykyisin omistaa, kuka huolehtii s
      Hyrynsalmi
      13
      402
    Aihe