TTK uusi tanssi ope Elg

Ei oikein osaa noita tanssi juttuja. Huonot koreografiat tekee. Ei jatkoon, toivottavasti ei ole seuraavalla tuotanto kaudella mukana.
10473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Onko hänen oppilaassaan ainesta?

Äänestä

Olen samaa mieltä! Oppilaassa todellakin olisi ainesta. Opettaja virnottaa ja lääppii koko ajan opetettavaa ja tuo vain itseään esiin. Ei ole pätevän tuntuinen!

Äänestä
  • Tiia on itseään täynnä, liian innokas esittämään taitojaan ja ennenkaikkea itseään. Ärsyttävästi roikkuu kiinni partnerissaan koko ajan. Mikaelkin on tosi vakava, aivan kuin inhottaisi tuo Tiian tekopirteys ja lääppiminen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tiia on itseään täynnä, liian innokas esittämään taitojaan ja ennenkaikkea itseään. Ärsyttävästi roikkuu kiinni partnerissaan koko ajan. Mikaelkin on tosi vakava, aivan kuin inhottaisi tuo Tiian tekopirteys ja lääppiminen.

    Ärsyttävä virnottaja!! 😩

    Äänestä

  • Samoin Anskun ja Elinan putoaminen oli oikea päätös kansalta.Samanlaisia lääppijöitä hekin.
    Ansku oli kyllä rohkea kun tuli kaapista ulos tv lähetyksessä.Onnittelut siitä.
    Ekg esitteli liikaa itseään.Ei antanut tilaa oppilaalleen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Samoin Anskun ja Elinan putoaminen oli oikea päätös kansalta.Samanlaisia lääppijöitä hekin.
    Ansku oli kyllä rohkea kun tuli kaapista ulos tv lähetyksessä.Onnittelut siitä.
    Ekg esitteli liikaa itseään.Ei antanut tilaa oppilaalleen.

    Ei kansa niitä päätä. Ihan on ennalta tiedossa ketkä putoaa ja kuka voittaa.

    Äänestä

Oli ylläyys tämä Salkkari näyttelijä et on tanssi opettaja! En tykänny salkkareissakaan oli aivan teennäinen ja nyt sama !! Tanssi on tanssia mut tämä lääppiytyminen voihan sitä halata mutta kun yhtä kyhertelyä!! Tykkään niistä jotka tanssii eikä tyrkkyä!!.

Äänestä
  • Turhan suuret luulot itsestään. Suu korvissa virnottaa jatkuvasti. Luulen, että Mikael pääsisi pitkälle, jos olisi "normaalin" opettajan opissa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Turhan suuret luulot itsestään. Suu korvissa virnottaa jatkuvasti. Luulen, että Mikael pääsisi pitkälle, jos olisi "normaalin" opettajan opissa.

    Minäkin luulen että voitto olisi selvä jos olisi pätevä opettaja.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minäkin luulen että voitto olisi selvä jos olisi pätevä opettaja.

    Turha virnottaja, keskittyy omaan veikistelyynsä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei oikein osaa noita tanssi juttuja. Huonot koreografiat tekee. Ei jatkoon, toivottavasti ei ole seuraavalla tuotanto kaudella mukana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu