Keskustelua

olit ymmärtänyt että muutaman vuoden vanhempi ihminen ei halua enää sänkyjuttuja ja olit siitä samaa mieltä. Silti voitaisiin asua yhdessä jossain vaiheessa. Tämä on nyt selvitettävä kasvotusten.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niinpä, toisille voi olla se henkinen yhteys hyvinkin olla se tärkein asia, hyvä seura. Ja ihan huolehtiminenki toisesta. Ihmisten tarpeiden eroavuuksia ei kannata vähätellä. Kunhan kumpikaan ei koe luopuvansa mistään itselleen tärkeästä.

Äänestä
  • Hyvä kirjoitus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

olit ymmärtänyt että muutaman vuoden vanhempi ihminen ei halua enää sänkyjuttuja ja olit siitä samaa mieltä. Silti voitaisiin asua yhdessä jossain vaiheessa. Tämä on nyt selvitettävä kasvotusten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu