Ajattelimme laittaa uuteen taloomme maalatun

(vaalean harmaa) parketin. Onko mielestäsi parketin "väärinkäyttöä"? Mielipiteitä?
41286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Betonilattialta näyttävä parkettilattia.Anna tulla lisää.

Äänestä

Kuulostaa ainakin hyvältä. Ei minusta ainakaan millään tavoin parketin väärinkäyttöä.

Äänestä

Suosittelen parkettia ....aikaisemmin olen käyttänyt parkettia,mutta nyt uudessa talossamme on Pergon laminaatti ja olemme todella pettyneitä.Ehkä Pergo ei osaa tehdä laminaattia tai meille sattui jokin "maanantain erä".
Suosittelen jotain kotimaista et pety.

Äänestä

parketin väärinkäyttöä?
Parketti on tosi hyvä materiaali, ja väri on aina makuasia, josta on vaikea kiistellä.
Kunhan et vaan laminaattiin sorru, kylmä aina, kalsean näköinen ja helvetin arka muutenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iitu kirjoitti:

(vaalean harmaa) parketin. Onko mielestäsi parketin "väärinkäyttöä"? Mielipiteitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu