halaus ihana

Siihen jäi sanat. Tunteet ovat vielä, mutta mikäli et nyt ota askelia jätän viimeiseksi.
2193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Manipulointia, kiristystä. En halua sellaiseen suhteeseen. Mene!

Äänestä

Mitä tarkoitat askelilla?

Äänestä

Soitin mutta et vastannut?

Äänestä
  • Samat

    Äänestä

En tiedä kenelle, mutta voin vastata vain aika näyttää mitä tulee tapahtumaan.

Äänestä

???

Äänestä

Ihan kohta otan astuntaa.. rauhoitu herkkuperse..

Äänestä

Siis ap

Äänestä

ja minä taas tunteeton, jos nyt ottaisin

Äänestä

Mutta, kun sinua/ häntä naista on ihana halata. Ihana olet itsekin, vaikka muuta väitit.

Äänestä

Millä otat t. Miniminimii

Äänestä
  • Ei oo kyl aikomusta, pyh, en edes kaipaa ketään.. |°

    Äänestä

Toivottavasti on vehkeet sen kokoiset

Äänestä
  • Midnight train, toivottavasti 🤣🤣🤣

    Äänestä

En ajattele samalla tavalla kaipaamastani M-miehestä kuin aloittaja omasta tilanteestaan. Tunteet on, mutta en aio mitenkään kiristää häntä siitä, että juuri nyt, tällä sekunnilla täytyy tapahtua jotain. Haluaisin kyllä hänen kainaloonsa nyt, enkä haluaisi olla erossa enää hetkeäkään, mutta sen täytyy tapahtua niin, että se tuntuu myös hänestä hyvältä, ei vain siksi, että minä haluan niin. Toki tilanteita on erilaisia, mutta näin minusta meidän tilanteessa.

Äänestä
  • Samanlailla minäkin yhestä ässästä mietin, heti ottaisin kainaloon. Tuntuu kuitenkin että täytyy kunnioittaa rajoja kun en saa signaalia että olis ok napata syleilyyn :D

    Äänestä

Nyt nyt just nyt meni liinat kii prkl !!!!!!!!!!!!!

Äänestä

No kieltämättä onhan tämä vähän kryptinen aloitus jopa minulta. Toisaalta eiköhän jokainen halua joskus asioihin jonkinlaisen ratkaisun. Tämä tosiaan oli miehelle, jota siis olen vain kerran halannut, mutta mielessä usemmankin kerran. Kaipaan hänen läheisyyttään ja sanojaan.. vaikka juurihan me nauroimme. Ottaisin hänet osaksi elämääni ehdoitta, mutta niin..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siihen jäi sanat. Tunteet ovat vielä, mutta mikäli et nyt ota askelia jätän viimeiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu