kyllä pojasta linnassa morsian

saavat sen joskus ensin taloon punaiset korkokengät jaa pieni hamonen jaa toppi päälle nii kyllä tavara kauppansa tekee hahahaa etukäteen hälle oppiipapahan olemaan sekaantumatta lapsiin
2490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

muistithan antaa kynsilakan kuivua kunnolla ennen kuin aloit kirjoittaa tuota sepustusta??? Älä muuten pidä liikaa niitä naisten pikkuhousuja! Jo ennestään surkastuneet munasi pienenevät vielä lisää.
PS: kyllä sullekin löytyy joku homokullin heiluttaja joka luukuttaa sua anukseen.

Äänestä
  • noi lasten raiskaajat on tosi kusessa.
    jos vaan tieto kiirii,niin kiukaalla istuu.
    En ihannoi linnankundeja,mut tietyt tyypit saa tuta.Ja se on oikein.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tehdään äkkiä kun vaa kirjoitti:

saavat sen joskus ensin taloon punaiset korkokengät jaa pieni hamonen jaa toppi päälle nii kyllä tavara kauppansa tekee hahahaa etukäteen hälle oppiipapahan olemaan sekaantumatta lapsiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu