Osallistuvatko rallikuski Mikko Simpanen ja kartanlukijansa Joonas Vuori Jyväskylän suurajoihin tänä viikonloppuna?
Mikko Simpanen & J.oonas Vuori rallikuskit Kotkasta
24
3371
Vastaukset
- Anonyymi
Mutkat suoriksi,auto täynnä kaljaa ja muutama pyöräilijä tuulilasissa
- Anonyymi
Toinen noista ei taida paljon osallistua mihinkään enää...
- Anonyymi
Mitä on tapahtunut? Onko rattijuoppo Mikko kuollut itsekin? Siinä tapauksessa karman laki iski
- Anonyymi
Ons nää ne suojatie tappajat ?
- Anonyymi
Häkämyrkytys vuodenvaihteessa? Missä, ketkä?
- Anonyymi
Aika ylimielisen oloinen jätkä tämä rallikuski, mitä tulee fb-sivuun. Syyskuussa murhannut suojatiellä ihmisen, ja lokakuussa haukottelee fb:ssa. Luonto hoiteli poies.
Näin se menee. - Anonyymi
Oli kyllä mahtava uutinen että karman laki hoiti tämän rattijuoppotappajan pois pilaamasta muiden elämää. Hänhän oli jo auemminkin saanut rattijuoppudesta tuomioita ja kortinkin takaisin vasta vähän ennen kuin tappoi tämän naisen.
- Anonyymi
Jänittää yhtäpaljon, ku onkohan perunat kiehunu riittävästi.
- Anonyymi
Pupua jänittää, voi ihmeiden ihme!
- Anonyymi
Kuoliko tämä rattijuoppo/naisentappaja Mikko Simpanen siinä Noormarkun saunakuolemassa jossa 2 ihmistä menehtyi pyhinä?
- Anonyymi
Noormarkun saunakuolemat tapahtui kerrostalossa, jossa tuskin oli puusaunaa.
- Anonyymi
Ei se mihinkään häkään kuollut. Keskustelupalstojen huhua oli vaan se häkä. Sähkösaunaan kuolivat mies ja nainen. Ei sinää häkää tarvita että saunaan kuollaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se mihinkään häkään kuollut. Keskustelupalstojen huhua oli vaan se häkä. Sähkösaunaan kuolivat mies ja nainen. Ei sinää häkää tarvita että saunaan kuollaan.
Kuulin että tämä olisi tapahtunut yksityisasunnossa pohjoissuomessa. Jodelissa oli myös huhu, että syynä olsi ollut vuoto pannuhuoneessa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuulin että tämä olisi tapahtunut yksityisasunnossa pohjoissuomessa. Jodelissa oli myös huhu, että syynä olsi ollut vuoto pannuhuoneessa.
Torniossa kuoli häkänyrkytykseen kun omakotitalon palossa. Karman laki iski jälleen. Hyvä näin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Torniossa kuoli häkänyrkytykseen kun omakotitalon palossa. Karman laki iski jälleen. Hyvä näin.
Onko varmaa tietoa? Kukahan tämä toinen häkää saanut on? Ilmeisesti Kotkalaisia/Kymiläisiä kuitenkin.
- Anonyymi
Vaikee Mikon mullan alta tulla ajaa...
- Anonyymi
No nyt ei Joonas muutamaan vuoteen autolla ajele.
- Anonyymi
Taisi alkaa hieman pitempi komennus valtion leivissä
- Anonyymi
Kotkassa näitä rottamaisia pikkukriminaaleja riittää.
- Anonyymi
Mikä harmitti kun piti päähän ampua ?
- Anonyymi
Joonas ajelee seuraavat vuodet sellissä Nintendon Mario Karttia.
- Anonyymi
Onkos tämä Joonas Tavastilan miehiä?
- Anonyymi
Jossain oli että tämä kaveri olisi se Hovinsaaren lahtaaja
- Anonyymi
Onko laji vaihtunut rallista ammuntaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k1573403Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel862267Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä102247Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k142129Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi272048Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem332047Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset
He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien831932Jos voisit kysyä
Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?1561773Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️181702Linux Mint asennus kaatuu heti alkuun
Tulee kernel panic BIOS-tekstin jälkeen. Yritän ensimmäistä kertaa asentaa Linux Minttiä vanhalle Windows 10 -läppärill91538