Pitäis lopettaa, yhdelle ihmiselle raskasta aikaa.
Eikö tarkkailu
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
No lopeta se .
Poliisille tieto.
Ei kun rakastan olla huomion kohteena, jatka rakas!
Ritvako se on?
No en kun ihan toinen vai onko pettymys?
Heko heko
Saatanalle riittää kun yhtä sielua kidutetaan. Upseerit, vapaamuurarit, lääkärit, johtajat kuuluvat saatanan liittolaisiin.
jetsulleen ..
No hui!
Pidätkö tätä leikkinä? Saatana on olemassa eikä ole piilossa vaan täysin näkyvillä. Saatana on monien valheiden isä.
Tämän voi päätellä jo pelkästään siitäkin että upseeri joka opettaa muita kansalaisia tappamaan ja huutaa naama punaisena taakse poistua on psykiatrienkin mielestä mieleltään terve. Psykiatrit kuuluvat samaan satanisti porukkaan jotka käyttävät muita ihmisiä hyväkseen. He eivät tee koskaan ruumiillista työtä vaan laittavat muut tekemään ja itse antavat yhteiskunnalle vastineeksi pelkkiä valheita. Upseerit laittoivat sodassa sotavangit rakentamaan bunkkereita ja aseita eikä mikään ole muuttunut nykypäivänäkään. On niitä jotka suunnittelevat ja on niitä jotka laitetaan tekemään kaikki paskahommat. Asetelma ei koskaan muutu. He hallitsevat siviilissäkin.
Kansalainen ei voi edes itse päättää ohjautuuko verorahat puolustuvoimille vaiko esim. syöpäjärjestöön. Saatana ja hänen liittolaisensa saavat palkkansa automaattisesti eikä sitä voi estää. Sama satanistinen järjestelmä toimii jokaisessa valtiossa.
"Montako rottaa vastaa yhtä leijonaa, kysyi multa Herra Iso Herra.."
Vastasin korrektisti, Tietenkin.
Satanistien kidutuskeinot ovat siitä nerokkaita ettei kohde voi edes puolustautua tai kostaa koska kyseessä on suuri joukko joka hallitsee jokapuolella yhteiskunnassa. Jokaisessa suunnassa seisoo satanistiryhmä.