Tämä nykyihmisen käytös kun seuraa Helsingin tapahtumia. Toisaalla on keloapinat jotka istuu Mannerheimintiellä ja sitten on typerät autoilijat jotka häiriköivät ja tööttäilevät keloapinoille. Niin kovin lapsellista kuin tämän palstan suvakkirassetappelut. Maailma on kriisissä ja ihmiset vetävät vain narsistisia esityksiään joka paikassa kuvitellen olevansa maailman napa . Tällaisena aikana hävettää olla ihminen.
On niin kovin lapsellista
Anonyymi
267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Media liiottelee asioita (=valehtelee). Joku häirikkö ja siitä tehdään numeroa. Voiko surkeampaa toimittajakuntaa olla kun roikkua otsikoineen tuollaisessa.
MV tiedottaa,,Pohjanmaalla lentokone levittänyt ja ei tiedä mitä se on? Veikkaan että mikrosiruja koska se ei voi muutakaan olla rokotevastaisten mielestä? Nyt on Pohjanmaalaiset kusessa jos tuo vana ei olekkaan vesihöyryä? Veikkaan että enempi höyryä on MV lehden toimittajiae päässä. Seon se ilmaston muutos kun tuuli käy!
https://mvlehti.net/2021/10/02/epailty-kemikaalivana-pohjanmaan-taivaalla-tanaan-maatilan-isanta-eipa-tuo-miltaan-salaliittoteorialta-nayta/