Datsia on halpa-autojen Mersu

Sehän on kasattu Mersun osista. Hämäykseksi vaan liimattu Rellun merkki keulaan, jotta porukka luulisi sitä ranskikseksi.
6120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Uskotaan uskotaan !!

Äänestä

Voi aloittaja ressukkaa, kyllä sulle on kehittynyt paha maniatyylinen kateus mersuista.
Koeta nyt kestää toyotaropposesi kanssa.

Äänestä

Hohohohoho. Dacia on mersu. Hohohohohoho

Äänestä

Joku polonen yritti nostaa Daciansa arvoa laittamalla siihen Porcshen kilvet.

Äänestä

.ittu mitä hörhöjä nää dacia kuskit!!!

Äänestä

Renault Nissan Mitsubishi aliens, toimittaa moottorin myös tötterö mersuihin ja jne!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sehän on kasattu Mersun osista. Hämäykseksi vaan liimattu Rellun merkki keulaan, jotta porukka luulisi sitä ranskikseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu