ei se järvi soutamalla kulu ja venenin menee liukkaammin vähän soudettuna
Mitenkäs Tuusniemellä? Onko se niin, että
Anonyymi
13
80
Vastaukset
- Anonyymi
Sanot ettei järvi soutamalla kulu
Mut kun on monta vuotta tullu kauhottuu
Ni oisko aika jo pikku hiljaa rauhottuu- Anonyymi
Ehkä
- Anonyymi
Okei eikö siinä ole moottoria
- Anonyymi
siis onko Tuusniemellä hitusvinkulan lehäyttelyviikot??
- Anonyymi
Laittakaa kotoa kumit mukaan!
- Anonyymi
Eikö tämä ole jo vanhaa tietoa?
Vai pitääkö laittaa huomenna lisää vihjeitä? - Anonyymi
Ei
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laittakaa kotoa kumit mukaan!
Ei laiteta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö tämä ole jo vanhaa tietoa?
Vai pitääkö laittaa huomenna lisää vihjeitä?Ei tarvii laitaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö tämä ole jo vanhaa tietoa?
Vai pitääkö laittaa huomenna lisää vihjeitä?EI!
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011059- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648