Syysyönä. Ois mukavaa kölliå yhdessä. :)
A-miestä ikävä tälleen
24
71
Vastaukset
- Anonyymi
No oishan tuo, ei tarttis ihan yksikseen vaan möllötellä.
- Anonyymi
Olis kyllä.
- Anonyymi
Köllisin mieluusti ihanan M naisen kanssa.
- Anonyymi
Aivanko niin teidän armonne 🌝
- Anonyymi
Itse M miehen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aivanko niin teidän armonne 🌝
Kyll se näin on
- Anonyymi
Niin varmaan, mutta en kelvannut. Parempi tuli tilalle joka vain antaa hyvän olon tunnetta. 🍺
Vaikka aamulla onkin hieman heikko olo, niin voihan sitä sitten ottaa lisää! 🍻 - Anonyymi
En ole olisi kiinnostunut kummastakaan mutta nyt olen vapaa tekemään mitä vain kenen kanssa tahansa
- Anonyymi
Olen vapaa mihin vaan
- Anonyymi
A-mies kirjoittaa itse itselleen, ja se A-mies on Risto itse.
- Anonyymi
Ketä sä oikeen syytät?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketä sä oikeen syytät?
Itse taidat olla molemmat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itse taidat olla molemmat.
Epäluulot kuluttaa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Epäluulot kuluttaa!
Epäilen.
- Anonyymi
Kysymys kuuluu että miksi? Onko Risto niin ihana mues, että hänenä pitää esiintyä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itse taidat olla molemmat.
Melkoinen tuulihattuteoria siellä.-sivusta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Epäluulot kuluttaa!
Saisi kyllä kulua jo loppuun näin älyvapaat salaliittoteoriat. Minkä lie thunderin kokee itseltään varastetun kun ei sepostuksille loppua näy. -sivusta
- Anonyymi
Ihan samat fiilikset kuin ap:lla, paitsi et vois sitä päivälläkin livistää köllöttelemään yhden A:n kanssa.
- Anonyymi
Mikä estää köllöttelyt?
- Anonyymi
On se vähän hankala kesken työpäivän karata köllöttelemään: D
- Anonyymi
Noo äläs nyt, pientä salaista kivaa, ei kerrota tyttökaverille😜
- Anonyymi
Siitä vaan viestiä laitat luuriin, niin olen siellä jo eilen. 😳
- Anonyymi
Sori, et ole minun kaivattuni. Hän ei puhuisi noin.
- Anonyymi
Et todellakaan ole minun
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain25611635Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13810940Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356268Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2135118Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1563593- 1743518
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin532418Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3221932Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov101768Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161664