johtunut siitä, että "kansa" ollut liian kauan liikaa "äänessä" niin monella tapaa liian monta vuotta ja liian laaja-alaisesti. Projekti pilasi itse itsensä alun alkaen. Liian monta vuotta sellaisen sietämistä, mikä aiheuttanut vain kärsimystä. Neljä vuotta liikaa. Tuntuu mahdottomalta olla tekemisissä yhdenkään niihin vuosiin "kuuluneen" ihmisen kanssa. Tuska olisi aina läsnä "mukana" olleen ihmisen kanssa tekemisissä ollessa.
Epämääräisyys
Anonyymi
3
70
Vastaukset
- Anonyymi
Ei herranjumala millon tää loppuu...
- Anonyymi
Kunnes lempimies on hoijossa tms
- Anonyymi
Nämä harhat ovat lukijalle kuin loputon vesikidutus. Ap:n aivoissa on vain yksi ura. Jatkatko tätä jauhamista kuolemaasi saakka? Kansa on sitä mieltä, että olet ollut äänessä täällä aivan liian kauan. Ymmärrystä ei tipu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.146363- 883023
- 842914
- 462872
- 162748
- 262358
- 462354
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei132190Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta
Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää71963Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!
Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j81891