Lymyilevä Kokkola

Onnellinen mies
On meillä ihan mukava kaupunki.
575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Markkinoinnin muutaman vuoden takainen Hymyilevä kokkola oli varsinainen floppi .

Äänestä

Tottakai kokkola on ihana kaupunki joissa asuu tylsiä ja mulkwisteja ihmisiä samat sisäpiiri pskat vuodesta toiseen,jos minulta kysytään kannattaako muutta kokkolaan niin sanon ettei missään nimessä ennemmin vaikka kälviän perähikiälle!

Äänestä
  • Kälviän perähikiälle ei olekaan pesiytynyt mitään helpon elämän perään "ameriikkaan" lähteneitä perholaisia.

    Äänestä

  • Kokkolalaiset on kateellisia ja sulkeutuneita .Ainakin virkamiehet .

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kokkolalaiset on kateellisia ja sulkeutuneita .Ainakin virkamiehet .

    En ny sanos.vähä jäykkää on ja turhan väritöntä.
    Voitas olla pikkasen ystävällisempiä ja vähän puheliaampia.ei haittais jos pari sanaa vois vaihtaa vaan outojenki kesken.
    Ei kuiteskaa ihan savolaisiksi viititä muuttua.
    Pikkasen eloisuutta lisää nii Kokkola olis vielä parempi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onnellinen mies
On meillä ihan mukava kaupunki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu