Ford p100 TD vm 89-93

Moi!

Kokemuksia Ford P100 1.8 turbodiesel avopakusta vm. 89-93?
Miinukset ja plussat.
4782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kone kestää 30 000-60 000 km.
Siis täysi pommi.
Tutkipa huviksesi, paljonko nykyisellä koneella on ajettu.

Äänestä
  • Terve!

    Tän suuntasta mäkin olen kuullut, eipä noita enää niin paljo ole liikenteessäkään!

    T:Tommi

    Äänestä

  • P100 kirjoitti:

    Terve!

    Tän suuntasta mäkin olen kuullut, eipä noita enää niin paljo ole liikenteessäkään!

    T:Tommi

    ne jäljellä olevat...

    Äänestä

käykö mikään muu, kuin 1.8 moottori tähän laitteeseen, sierra 2.3...???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


P100 kirjoitti:

Moi!

Kokemuksia Ford P100 1.8 turbodiesel avopakusta vm. 89-93?
Miinukset ja plussat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu