Hei olen 12v. Tyttö suomesta
Onko oikein että äitini haluaa pakottaa minut hänen mies ystävälleen kylään syömään tms?
En pidä hänestä sillä asuimme 5v saman katon alla ja hän aina haukkui ja oli väkivaltainen minua kohtaan.
äitini ja hänen mies ystävänsä viettävät paljon aikaa meillä kun hän ei ole työmatkalla käymme hänellä 1-3-kettaa 1kk yötä joka kerta hänen lapsensa haukkuvat äitiäni kerran lähdimme pois 0.00 yöllä sillä hänen poikansa uhkasi tappaa äitini.
Äitini myös uhkaa minua että soittaa poliisit hakemaan minut sinne jos en tule tai lukitsee puhelimeni etten pysty edes soittamaan sillä!
Ja hän pystyy tehdä näin sillä minulla on Family link vaikka se on suositeltu alle 12v
Mutta kysymys kuuluu onko ok jos minut pakotetaan äitini mies ystävälle?
Olen 12v tyttö joka haluaa tietää vastauksen kysymykseensä
Anonyymi
2
983
Vastaukset
- Anonyymi
no ei
- Anonyymi
Voit olla vaarassa äitisikin toimesta jo? 😱
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2029632Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen314387Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1193955Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1003831- 2013377
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik192844Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1221377Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its731366- 901174
Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!
Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A151151