MG palaa Suomeenkin

Vanha automerkki MG on saapumassa mallistollaan Jyväskyläänkin ensi vuonna. Nykyisin kiinalaisten omistama merkki sisältänee muun hienon tekniikan lisäksi myös salakuuntelujärjestelmän, jota on jo testattu puhelimissa.
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rotanjyrsijät laittavat aivan uuden viruksen mukaan. Se lienee ilmastointilaitteessa valmiina.

Äänestä
  • Paraskin puhuja saman tuuban jauhamisesta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vanha automerkki MG on saapumassa mallistollaan Jyväskyläänkin ensi vuonna. Nykyisin kiinalaisten omistama merkki sisältänee muun hienon tekniikan lisäksi myös salakuuntelujärjestelmän, jota on jo testattu puhelimissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu