kun toinen kertoo vain haluavansa eikä mitään sen ihmeempää, niin älä oleta mitään muuta. varapaikalla jonkun täytyy olla
Terveisin. Mies
Terveisin. Mies
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Samat sanat miehelle. Ja toinen siellä varapaikalla, odota olen tulossa..
Tähän olen jo tyytynytkin. Rakkaus on kahden kauppa. Ei yksin parane mitään rakentaa.
Luotko turvallisuudentunnetta jollekin loukkaamalla toista? Vai osoitatko sadismia ihan huvikseen tälle viestisi kohteelle?
Miehen ehdoilla aina mennään.
Sivusta
Älä iso mies jaksa valittaa kuin mummoni aikoinaan.
Hyvä tiedostaa mies, että itsekin olet varapaikalla. Vuorolapussasi on numero 4. Haluja maailmaan mahtuu.
Ei tietoa kenelle, mutta minulle tuskin. Kukaan ei ole kertonut minulle mistään haluamisesta, enkä ikäni vuoksi ole niin olettanutkaan.
Joko taas joku ukko riepu on jätetty, voivoi sentään.
Kaveriani joskus yritti iskeä ei niin kaunis nainen. Monta kertaa raukka yritti kunnes tajusi olevansa vitsin kohde.
Taidat olla jotenkin kömpelö rakkausasioissa? Vaatiiko mimmi sulta vähän liikoja? Et kykene muuta kuin nälvimään ja loukkaamaan toista. Varo jäät vielä poikamieheksi.
Minkä ikäiset teki ihastuneesta naisesta vitsin, koska ei ollut niin kaunis? Toivottavasti olitte vasta ala-asteella. Vai jäikö ajatusmaailma sinne?
Tuo ei ole mitään kivaa leikkiä. Tulee vielä oman nilkkaan ja lujaa.
Törkeetä. Mulla kans kaveria yritti joku nättipoika. Kaveri on itse sellainen kaunotar ja naureskeltiin, että nättipojan kanssa ovat kuin kaksi ruusunnuppua. Kaveri ei voinut sietää naisellisia miehiä ja tykkää vähän karskemmista, rumemmista. Tajusihan se nättipoika viimein olevansa vain vitsin kohde. On ne vaan sitkeitä.
On ne kyllä! Mun kaveria (myös hyvin kaunis) jallitti yks ukkeli. Voi että se mies keksi jos minkälaisia tempauksia, että sai kaverini huomion. Lähetteli kukkia, kirjeitä ja suklaata. Oli ihan herrasmiehen elkeet. Ei siitä kyllä mitään valmista tullut. Mutta ei sitä vitsinä pidetty. Rakkaus on kaunista.
Yritin vaan kertoa tuolle yhdelle rumia nauravalle, että ei se kauneuskaan aina ole niin toivottua. Tarina on tosi paitsi ei kukaan nauranut oikeasti. Sitä paitsi jokainen on joskus kaunis. Rakastunut ihminen näyttää aina loistavan.
olin haluamassa mieheltä vain seksiä,olettiko se nyt ite jotain enemmän :/
Ei ketään varalta oteta. Se on uutta putkeen terveisin. Nainen
Vaikea se on ketään varalta ottaa, kun ei ole edes ykköspaikalla ketään ollut moneen vuoteen.
Ai sulla on toi systeemi? Mulla on vuoronumerojörjestelmä. Se on kyllä kätevä. Voin suositella.
Mullako ei ole ollut . Usko satuihin 👍
Mitä kummaa just mun silmäni luki??? VARAPAIKALLA!?! tän on pakko olla trolli ja jos ei ole niin sitten tämä on surkea vitsi
Voi kyynel!
Täällä käy eri-ikäisillä. Alle 18 vuotiailla on vielä ne rusettiluistelutkin.
Oletko mies epävakaa? Rivien välistä huokuu sellainen viesti. En muuten ajattele sinua häneksi vaan joksikin tuntemattomaksi kirjoittelijakwi.
Sä olet naurettava O-mies. Luulet, että olen jotenkin kauhean pahoillani tilanteesta. Olet niin tunnistettava ja niin menneen talven lumia. Voit lopettaa sen ilskumisesi eri palstoilla. Minä olin vain ystävällinen en muuta. Hyvää jatkoa niiden kauniiden naisten kanssa.
Terveisin J-nainen
Anteeksi, onko hän Oooo-mies vai nolla-mies? Itse olisin tuohon nollaan kallistunut.
O niinkuin orava. Ja turha enää kalastella reaktioita. Vanha vitsi ei enää naurata.
nolla 0 näyttää ihan erilaiselta kuin oo O. Tiedoksi sivusta.
Pitäisikö sille jollekin sitten kertoa, että on jollain paikalla. Sillä aikaa kun vikiset täällä omiasi, hän on varmaan varattu jo ihan muualle.