jos ei tullut ymmärretyksi. En etsi ystävää, enkä halua olla yhdenkään oman lapseni ikäisen ystävä, enkä muutenkaan missään tekemisissä.
Tämä vielä tänne
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Eiköhän tuo ole jo tullut selväksi monta aloitusta sitten.
Aloitus on trolli.
Aina tähän trolliin joku jaksaa ja kehtaa höynähtää, sääliksi käy
Onko joku ongelma?
Jaa, jokuko meinaa tuppautua puolipakolla ystäväksi, outoja ihmisiä on.
Ymmärrän, että tässä tarkoitetaan minua mutta en ole tunkemassa mihinkään. Itse olet vuosikausia häiriköinyt elämääni. En oikein ymmärrä mitä tarkoitat auttamisprojektilla mutta olen tarkoittanut hyvää ja olen auttanut muitakin eikä se ole aiheuttanut mitään tällaista. Olen kuitenkin ymmärtänyt, että olet jollakin tavalla erityisherkkä, se selittää asian. On aina helppo selittää omia ongelmia muista johtuvaksi. En tule enää koskaan ottamaan sinuun mitään yhteyttä. Olen lisäksi päättänyt erota miehestäni, jos se sinua jotenkin helpottaa. Olet saanut koston mahdollisuuden.
Toivon sinulle hyvää kaikesta huolimatta. Elämäsi ei taida olla ihan tavanomaista mutta toivon, että saat asiasi järjestykseen. Kaikesta huolimatta olet minua paljon auttanut ja siitä olen kiitollinen. Minun elämäni on ollut myös hyvin vaikeaa, joten kykenen ymmärtämään tilannettasi jollakin lailla. Hyvästi.
Kenelle tämä on tarkoitettu. Jotkut asiat sopii, mutta aika paljon pyyhkii yli hilseen. Et voi tietää mitä kaikkkea on tapahtunut. Hyvästi sinullekin.
Jäänyt pahaan looppiin tuo kaveri... Hokee aina samaa. Kai kunnon avari poskelle herättäisi?
Veikkaan, että Mikki hiiri lakoaisi jo avaristakin