Mulla on ollut tic liikkeitä noin 4 kuukautta ja tuntuu siltä että mä feikkaisin ne. Niitä tulee yleensä sillon eniten kun ajattelen niitä ja osaan myös itse omasta tahdosta tehdä niitä. Ne liikkeet on niskan alueen nykimis liikkeitä ja mulla ei ole siis mitään puhe ticcejä. Välillä en saa näitä liikkeitä pariin päivään ja välillä niitä tulee muutama päivässä. Niitä tulee useimmiten silloin, kun olen yksin ja joskus harvemmin niitä tulee myös koulussa. Yritän selvittää että feikkaanko mun ticit. Usein yritän lopettaa ne ja se on helppoa, mutta sitten unohdan koko jutun ja saan ticin, enkä tiedä oliko se aito. Se tuntuu niin feikatulta, mutta toisaalta miten voin feikata ne jos en ole edes ajatellut koko asiaa?
Feikkaanko ticit?
Anonyymi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1192572Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup262414Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.592003Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua301833Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3391399- 601093
- 2591039
- 541027
- 146933
- 45918