HUONE VAPAANA YHTEISASUNNOSSA LAHDEN KESKUSTASSA
11 m2 huone yhteisasunnossa, yhteisiä tiloja 25 m2 = 36 m2.
Vuokrattavana Lahden ydinkeskustassa nyt vapaana alkaen 30.10.2021
Lahden Ydinkeskustassa 11 m2 huone yhteisiä tiloja 25 m2, kaikkiaan 67 m2 soluasunnossa Aleksin ja Veskun kulmauksessa, keskellä Lahden kaupallista keskusta.
Vuokraan sisältyy pyykinpesukone, mikroaaltouuni, uusi pölynimuri, keittiövälineet, 180cm jääkaappi pakastin, keittiökaapistot, pöytä ja tuolit.
Osakehuoneisto sijaitsee Lahden ydinkeskustassa, Vesijärvenkatu 18
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun risteyksessä, Sokos Tavaratalon kanssa samassa korttelissa, Kauppakeskus TRIO risteyksen vastakkaisella puolen.
Kaikki palvelut löytyvät kävelymatkan päästä.
Kokonaisuudessaan osakehuoneistoon kuuluu 3 Huonetta Keittiö Kylpyhuone Eteinen Uusi lasitettu parveke, uudet raitisilma-tuuletusritilät, uudet modernit sälekaihtimet, uudet 3x ääntäeristävät ulkoikkunat, uudet taittuvat parvekelasit, uudet parvekeovet, yhteensä 67 m2, hissillisessä neljännessä kerroksessa.
Jokaisella on oma huone säilytyskaapistoineen ja yhteisiä tiloja 25 m2.
Keittiö, eteinen, WC/pesutilat ja oleskelutila ovat yhteisessä käytössä.
Taloyhtiössä on käytettävissä pyörävarasto, tavaravarasto, vuodevaatteitten tuuletusparvekkeet ja saunaosasto pukeutumis- ja vilvoittelutiloineen.
Autopaikka tarvittaessa lukitulla sisäpihalla tai kadun toisella puolen 600 paikkainen Siltapuiston pysäköintihalli.
Yhdessä huoneessa asuu aina yksi henkilö.
Vuokra 295€, vesi 25€, sähkö 10€.
1-2 kuukauden vuokratakuu ja luottotiedot kunnossa.
Vuokra-aika toistaiseksi tai mielellään 1 vuosi.
Teemme jokaiselle oman vuokrasopimuksen, jolloin KELA ym tuet ovat opiskelijoille ja muille edunsaajille suurimmat mahdolliset.
Sopii erinomaisesti opiskelijalle, työntekijälle tai kakkosasunnoksi!
Kysy lisää ja sovitaan näyttö:
Tiedustelut ja näyttö: Seppo Miettinen Puh. 0400-284649.
Room for rent in a shared apartment in Lahti.
Luotettavaa asunnonvuokrausta jo vuodesta 1972 Lahti, Helsinki, Tampere, Nokia, Seinäjoki, Alavus.
Huone vapaana soluasunnossa Lahden ydinkeskustassa
Anonyymi
0
191
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1533440Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk842986Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva612454Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro412350Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?532270Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1152245Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,172227Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1512159Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121586Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville311584