Minun puolestani Maiju tai Jassu saisi lähteä. Etenkin Maiju.
On siellä aivan tyhjänpanttina pyörimässä.
Jostain syystä varsinkin kaikki talon naiset ovat vastenmielisiä.
Kenet haluat tänään pois?
9
149
Vastaukset
- Anonyymi
Pekan!
- Anonyymi
No, ei Pekalla vielä kiirettä.
Ensin roska ulos, sitten voi keskittyä tähän bb:n parhaimmistoon, kun häiriötekijät siirretään pois tieltä, kuten kaikki nuo neljä naista. Itse eliitti pääsee toteuttamaan itseään.
Samir on voittaja-ainesta. Löytyy luonnetta ja kykyjä, älykäs kaveri. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, ei Pekalla vielä kiirettä.
Ensin roska ulos, sitten voi keskittyä tähän bb:n parhaimmistoon, kun häiriötekijät siirretään pois tieltä, kuten kaikki nuo neljä naista. Itse eliitti pääsee toteuttamaan itseään.
Samir on voittaja-ainesta. Löytyy luonnetta ja kykyjä, älykäs kaveri.Sami ja Samir ovat ihania.
- Anonyymi
Anssi ulos.Kiitos.
- Anonyymi
Eikä Anssillakaan kiirettä. Ei vielä ulos. Miehistä ensin Taavi ja Sami.
Sami on kyllä monella tavoin lahjakas, mutta heikko luonne, itkupilli, herranen aika!
Vaikka pahalta tuntuisikin, niin ei nyt sentään aleta kyynelehtiä. Tämä sama koskee kaikkia. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä Anssillakaan kiirettä. Ei vielä ulos. Miehistä ensin Taavi ja Sami.
Sami on kyllä monella tavoin lahjakas, mutta heikko luonne, itkupilli, herranen aika!
Vaikka pahalta tuntuisikin, niin ei nyt sentään aleta kyynelehtiä. Tämä sama koskee kaikkia.Onkos siellä ketään joka ei olisi kyynelehtinyt ja vähemmästä kuin Sami.
- Anonyymi
Pekka pelastettiin äänestykseltä- Valitettavasti.
Toivoisin Anssin tai Jassun lähtevän.
Toivoisin että Sami ja Samir pelastettais ensin.
Maiju on aika neutraali. - Anonyymi
Maija ulos
- Anonyymi
Jasmina pois valittamasta, siviilissä varmaan jo odottavat?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit435329Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4144624Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483849KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1653194Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142536Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182108Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512032- 1251950
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241479