Jos joku ei tiedä...

Kaikkien pitäis tietää et The sims 2 tulee PS2:kin. Jos ette tiedä...ei mun ongelma. Se on vissiin vähän hienompi ku pc:llä ( ehkä )lisätietoa löytyy sivulta www.thesims2.ea.com
4253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mua hieman kaduttaa kun omistan jo pelin tietokoneelle, pleikkarilla toimis ehkä paremmin. ehkä jonkun pelin ostan vielä pleikkarillekin. joku ryntää raitille tai mitä niitä nyt on

Äänestä

Ketä kiinnostaa?! Sitäpaitsi pleissapelistä ei saa ikinä yhtä hienoa kuin tietsikkapelistä, jokainen tietää sen.

Äänestä
  • ...en tiennykää!!!
    kiiti kun kerroit!!!
    tiiäkkö yhtään minkä lainen se on???
    ja nii et millon se tulloo eli tulee?? [H I H] C:

    Äänestä

Ei niitä lisälevyjä saaha pleikkarille. Puhumattakaan vaatteista sun muusta krääsästä. Tuskin pleikkarilla pystyy lataamaan netistä paljoakaan krääsää, harvoilla varmaan on edes pleikkarissa nettiä. PC rokkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sims fani kirjoitti:

Kaikkien pitäis tietää et The sims 2 tulee PS2:kin. Jos ette tiedä...ei mun ongelma. Se on vissiin vähän hienompi ku pc:llä ( ehkä )lisätietoa löytyy sivulta www.thesims2.ea.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu