Miten onkaan

eikö miehet saa naistaan kotimökille asumaan, muuten kuin nainen haluaa testamenttiin oman nimenkin.

Huh, huh tämä onkuin sarjakuvista.
En kyllä miehenä suostuisi.
4192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tota tota, onko ahdistusta ollut jo kauankin?

Äänestä
  • Kaikkea se korona teettää

    Äänestä

Kyllä se routa porsaan
miehen kotiin ajaa,
kun rahankiilto silmissä säihkyy

Äänestä
  • TOTTA JOKA SANA

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eikö miehet saa naistaan kotimökille asumaan, muuten kuin nainen haluaa testamenttiin oman nimenkin.

Huh, huh tämä onkuin sarjakuvista.
En kyllä miehenä suostuisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu