Buffalo wbr2-g54s

Voisiko joku kertoa, että miten Buffalo wbr2-g54s oikein asennetaan? Mitä tunnuksia Buffalon sivuilla pitää ilmoittaa? Mitä ajureita pitää asentaa kannettavaan? Toimin ohjekirjan mukaan, mutta en saa yhteyttä toimimaan. Liittymäni on Elisa.
1665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jep sama juttu täällä, langan perässä toimii netti oikein mainiosti, mutta kun laitan tuon prkk.. vehkeen väliin ja yritän ohjelmoida sitä niin eipäs ala totella, nuokin manuskat on pelkkää lontoota josta ei tahdo saada mitään selvää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taina kirjoitti:

Voisiko joku kertoa, että miten Buffalo wbr2-g54s oikein asennetaan? Mitä tunnuksia Buffalon sivuilla pitää ilmoittaa? Mitä ajureita pitää asentaa kannettavaan? Toimin ohjekirjan mukaan, mutta en saa yhteyttä toimimaan. Liittymäni on Elisa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu