9v ensikokemus

Anonyymi

Eka seksikokemukseni oli 9vuotiaana kansakoulukaverini kanssa vanhempieni sängyssä.Olimme varmaan jallusta nähneet että päällekkäin pitää olla,mutta eipä oikein muuta.Niinpä menimme makkariin ja aloimme hieroa alapäitämme vastakkain,toki vaatteet päällä.Tätä ei kauaa kestänyt kun laukesin housuihin,kaverin tilaa en tiedä,ehkä hänelläkin tuli.Se jäi kymmeneksi vuodeksi ainoaksi kokemukseksi poikien kesken kunnes armeijassa ollessani sain kokeneelta mieheltä suuhoidon joka jäi kyllä mieleen.Heteropainotteisen,joskin sillointällöin m m kokeilujen saattamana on mennyt ensikokemuksesta yli 50vuotta

3

9107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mukavan tuntuinen lapsuusmuisto sinulla. Itsekin samassa iässä puuhailin kaikenlaista muiden lasten kanssa ja näin jälkeenpäin ajatellen niistä on jäänyt pelkästään hyviä muistoja. Muistan vielä kuinka kovia orgasmit olivat lapsena, eikä näin aikuisiällä vastaavaan enää ole mahdollisuuksia.

      Toivottavasti nykyisetkin lapset saisivat rauhassa hankkia omia kokemuksia kivojen kavereiden kanssa, ilman että uuspuritanistiset vanhemmat yrittävät sitä jatkuvasti estää. Nykyiset nuoret aikuiset hakevat oppinsa ja vaikutteensa lähes pelkästään amerikkalaisesta kulttuurista, jossa lasten seksuaalisuus on koko ajan suurempi ja suurempi tabu. Suomalaisen median jalustalle nostama Woke-kulttuurikin imee voimansa traumojen kaivelusta ja seksuaalisesta syyllisyydestä. Ilman jatkuvaa seksuaalista ahdistusta nämäkään ideologiat eivät olisi yhtä suosittuja tänään mitä ne ovat.

    • Anonyymi

      Tuollaiset 10v kokemukset on varmaa ihan luonnollisia ! Ei niissä mitään pahaa ole eikä niitä tarvitse estää millään tapaa. Ne voi myös olla alku elinikäiselle kaveruudelle.

    • Anonyymi

      Kun oli 9-vuotias niin yläkoulussa oleva kaverini halusi näyttää miten sielä toimitaan. Kiinnosti kovasti tietää kaikki. Miten sitten aikanaan pitää tehdä että saa uusia kavereita. Heitettiin vaatteet pois ja minä kontalleen. Kaveri sitten työnsi kikkeliään minun peppuaukkoon. Se oli sellaista poikien välistä.

    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      6
      2469
    2. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      72
      2301
    3. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      202
      1304
    4. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      112
      1132
    5. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      71
      1098
    6. "Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...

      ...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig
      Maailman menoa
      231
      978
    7. Martina ja Matias

      Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      211
      919
    8. Toivottavasti myös pysyy häkissä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �
      Suomussalmi
      10
      847
    9. Millaisia tunteita

      Sinulla on minua kohtaan?
      Ikävä
      47
      789
    10. Ylipainoiset naiset ovat kokeneet kiusallisen ilmiön deittaillessa

      Moni pluskoon nainen kertoo kohtaavansa deittailussa yllättävän ja kiusallisen ilmiön: alussa on luvassa romanssi, mutta
      Suhteen aloittaminen
      54
      786
    Aihe