Tunnut hyvältä

Sisälläni . Anna kunnolla hyvän olon tunteen🤗
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onhan se kaurapuuro hyvää.

Äänestä

Tunne jotenkin hävisi kyllä, kun paljastui muutamia juttuja. Jos ei miestä löydy, niin jos tarpeen voin käyttää dildoa.

Äänestä

Joo lakritsia kannattaa syödä

Äänestä

On se saaressa asuminen aikas rajattua, fillarillakin ajan edestakasin.

Äänestä

Kirjoitatko kesken aktin Suomi24 palstalle 😳

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sisälläni . Anna kunnolla hyvän olon tunteen🤗

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu