Kuuntelin Sannin laulua Possessa. Sanoista en saanut selvää. Jos laulaja on tuon tasoinen niin millä ilveellä tienaa tuhottomasti rahaa. Esiintyykö keikoilla niin että laulu tulee taustanauhasta ja availee vain suutaan. En ymmärrä kuinka voi olla noin "kuuluisa" kun ei osaa laulaa niin että kuulija saa selvää sanoista.
Sanni ja Posse
10
828
Vastaukset
- Anonyymi
Olen jo kauan ihmetellyt tuota samaa. Laulutaito kokonaisuudessaan nolla!!! 😖
- Anonyymi
Näitä nenäänsä vinkuvia on ilmestynyt lisää, niin, ettei toisistaan erota. Voi, voi!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näitä nenäänsä vinkuvia on ilmestynyt lisää, niin, ettei toisistaan erota. Voi, voi!
Nuoret naiset "Laulavat" nykyään sitä ININÄLAULUA. Inistään vauvaäänellä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nuoret naiset "Laulavat" nykyään sitä ININÄLAULUA. Inistään vauvaäänellä.
S-kirjaimen pitää myös sssöhissstä riittävässsti.
- Anonyymi
Samaa mieltä.
- Anonyymi
Miten ihmeessä tuota vinkujaa pidetään jonain taiteilijana tai laulajana??
Ketkä tuota kuuntelee?
- Anonyymi
Musiikissa se ei ratkaise osaatko mitään vaan se kuka sinun musiikkiasi markkinoi ja kenen talliin kuulut.
http://eliitinesoteerisetsymbolit.blogspot.com/search?q=musiikkiteollisuus - Anonyymi
Tuo on totta ei kyllä ole minkäälaista ääntä !Outoa ,että tienaa tosiaan niin paljon eihän tommosta ininää ihmiset jaksa kuunnella.
- Anonyymi
Radio ym. menee kiinni kun kuulen Sannin laulua. En siis voi sietää sitä ärsyttävää ininää. Joku lauloi hänen tekemänsä biisin tv:ssä niin pystyi kuuntelemaan.
- Anonyymi
Samaa mieltä. Ihmettelen tosiaa näitten nyky "laulajien" tienestejä! Kyllä liian paljon tienaavat noilla "lahjoillaan", joita ei tosiaan pysty ärsyyntymättä kuuntelemaan. 😖
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812516- 1852055
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1771935Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1221731Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311645- 1251592
Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1791245Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711205Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,681195Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c801171