Guru tahtoo seksiä

Anonyymi

Mitä tehdä kun intialainen guru selibaatissa eläjä, Veedojen tuntija sortuu nuoreen valkoiseen tyttöön.

'Oikeastaan kokemusta (ja oletan hyvin koska olen mies) kaikista guruista jotka kaikki tahtovat seksiä'

Aikuisena en usko sellaiseen joka ei haluisi

Teorian mukaan naisten on kivaa kokeilla miehiä ja todentua, että ketkä sortuvat naisten takia, mutta voi ollakin, että nainen tekee sen tahallisesti siis sen testin vasta kun hänen itsemääräämistä seksittömänä ihmisenä on loukattu. Nainen tahallisesti testaa miesten auktoriteetteja ja todentaa miten asiat ovat olleet ja tulevat aina olemaan.

Nyt vihdoin miehenä tiedän, että guru tahtoo aina seksiä.
Mietin, että asia on normaali siinä mielessä, että näinkin ikivanha sivilisaatio ja pyhä sellainen, mutta tahtoo vain seksiä ja lisää sellaista paljon enemmän.

Guru on paska, koska mäkin tahdon seksiä.

Mutta että guru on likainen tummaihoinen ja puskee päälle säännöistä piittaamatta, jonka jälkeen kutsuu itseään guruksi tai pyhäksi, niin ei jaksa Intiaa enää sen jälkeen.

Etelämaalainen, muuttuko sellainen koskaan siinä mielessä, miltä länsimaalainen näyttää kulttuurisesti.

Paskaa riittää Lännessäkin, jotta sellaista kaivettaisiin etelästä.

Esimerkiksi kaikki afrikkalaiset ovat paljon natsisempia kuin valkoiset.
Ymmärtääkö lukija väitteen?

Ja kaiken jälkeen minä jään miinukselle ja guru plussalle.

Ja mikä sellainen instituutio, joka nostaa yhden ihmisen jumalaksi?

1

655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kuluuko järvi, jos sitä vähän meloo ? käyttöä varten se on sulle tehty !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      85
      4960
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      95
      2794
    3. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      43
      2786
    4. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      199
      2392
    5. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      28
      1994
    6. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      133
      1949
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      178
      1560
    8. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1481
    9. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1299
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      362
      1298
    Aihe