Peräti puolisoasi

Vaikuttimet pelkää nainen sun mies pettää aina sua käy jossain
863
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ihan tiedossa oleva asia on

Äänestä

No niinhän tekeekin. Hänen puolisonaan pettää joo ja sinun puolisonasi myös vai luulitko jotIn muuta..🤦‍♀️

Äänestä

"Peräti puolisosi"?? Tämä ja muukin aika outoa tekstiä, mutta jotkut ymmärtävät näköjään.

Äänestä

Palstalaisten miehet pettääkin, enkä ihmettele. Heidän omatkin naiset on patjoja.
Jos puhut muista kuin palstalaisista, niin kannattaa laittaa tunnisteita. Suomi24:llä on kuitenkin monta sataa tuhatta lukijaa.

Äänestä

Oliko tämä se mikä tuli tietoon v.2014?

Äänestä

Aloittajalle vinkki. Saat enemmän uskottavuutta, kun et ole kännissä maanantaina päivällä. Se vähän syö sanaasi. t yks sinkku

Äänestä

Se on sen ongelma. Ei mun.

Äänestä

Ei mulla ole miestä, mutta kiitos ennustuksesta ja pysyn jatkossakin sinkkuna!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaikuttimet pelkää nainen sun mies pettää aina sua käy jossain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu