Viimein! 😭 Koitan päästä nyt yli susta koska ei me päästä ikinä edes lähentymään. Enkä kiinnosta sua tarpeeksi. Löydän rakkauden toisesta suunnasta 💔
Tunteet jäätyi,
Anonyymi
16563
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kuka näistä tai meistä, kirjoittajista, joku vo leikkiäkkin, just luin sellasen viestin.
Johan olet tunteittes kanssa heikolla jäällä! Mulla alkaa vuorostaan terveys mennä sun kanssa tuon aivotoimintas vuoksi. Sun kommunikaatiotaidot eivät saa mitään aikaan. Eteenpäin on tarkoitus tulla, eikä vaihtaa koko ilmansuuntaa. Sä ainakaan suurta lovea siltä suunnalta löydä, senkus lähet hapuilureissulle.
:D
Vielä lisäys että jos olisi ollut tunteita sulla, olisit kyllä vastannut 💔💔
Vastannut mihin? Ei täällä kukaan voi tietää noin hatarilla tunnisteilla
En halua olla vahvasti tunnistettavissa!
Täällä on populaa irl kirjoituksin ja silloin sekottuu "tunteita sulla, olisit kyllä vastannut". Noin tuo ymmärrettävissä.
No omapahan on menetykses akka.
En ole saanut sulta viestiä
Omnea uudelle rakkaudelle.
Älä välitä. Ei munkaan viesteihin täällä kukaan koskaan vastaa, koska olen lihava. Ihmiset ovat aika pinnallisia ja tietynlainen ihmiskeho vain hyväksytään yhteiskuntaan. Irl kermaperseet katsovat vain nyrpeänä nenäänsä pitkin ja ovat ahaa tuo on lihava, sille ei kannata puhua.
Onneksi viihdyn aika hyvin yksinkin, enkä kaipaa ihmisten seuraa. Yleensä, jos hakeudun ihmisten pariin, niin he ovat sellaisia joilla myös jonkinlaisia ongelmia elämässään, eivätkä ole liian ulkomuodosta piittaavia. Sellaisten seurassa voi olla rennosti oma itsensä.
No on se kumma... no, en ois antanna kuitenkaan.😛
Kun tämä nyt on vain näin männy että jos on aikoinoon oppinut jo kaikki ja tehnyt sovitusti kaiken niin tapojaan on loppujen lopuksi vaikea muuttoo...??
Ja muutenkoon, ei kai kohta ole ennee menkkokaan vaikka kuinka ois vielähhiin hedelmällinen🤗😙😝
Onhan sinulla anonyymirakkaita täällä pilvin pimein. Ei kukaan heidän kanssaan ryhdy kilpailemaan. Voit valita aina parhaimman itsellesi, sen pitäisi riittää, vai mitä??🤣🤣🤣
Kannattaisiko kuitenkin kysyä ensin. Voi harmitella ihan samasta syystä.
Joo, se on vähän vaikee tietää mistä kiikastaa, arvuuttelu voi viedä metsään. Tietenki voi löytää toisenki, ei kellekkään mitään yhtä oikeeta ole ku saduissa vaan.
Miksi et lähetä hänelle viestiä?
En saanut sulta ap viestiä. Mitä kautta sen lähetit? Tottakai vastaisin, jos löytäisin viestisi. Minäkin lähetin sulle tekstiviestin.