Erika petti Dannya ja Danny ei maksanut Erikan osuutta ravintolalaskusta...

Nyt on taas kohukirja julkaistu, joka paljastaa Erikan ja Dannyn eron syyn. On julkista nöyryytystä ja pettämistä. Eihän tuo ihme ole, jos nuori ja seksikäs nainen haluaa itselleen samanikäistä seuraa.
6113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Iäkäs pomomies mies toimii aina! Rietasta!

Äänestä

Niin no miks sit oli Dannyn kans jos halus nuoren lihan merelle?
Miks? No siks...kaikki tietää sen...

Äänestä

Ai että nuori ja seksikäs nainen haluaa itselleen samanikäistä seuraa? Ukko, jonka kanssa Vikman petti Dannya oli Vikmannia vain 30 vuotta vanhempi.

Äänestä

Kun Dännykäs suuttuu, niin paskooko se vaippoihinsa?
Sehän suututtaa kun ei seiso enää muu kuin silmät ja järki.

Äänestä

Niiiiin 🤔, Dannyhan on nuorten naisten uhri 😆. Ollut siis aina 😉.

Äänestä

Kuinkahan monta tämä Danny on nainut ikänsä aikana. On Katri-Helenaa jne. nuortakin lihaa.

Vanha ukko vai meinaako hautaan asti jaksaa rytkyttää, vai onko ottamassa loppukiriä.

Näin naidaan ristiin rastiin, on se pillukin ollut kovilla suomaisilla naisilla kun vaihdetaan ja taas uutta patukkaa haarukkaan vaan.

On ne nää julkimot pelkkiä panokoneita, kaikki liikkuva kelpaa ja kunhan saa vaan rytkyttää. Dannykin voisi kirjoittaa kirjan ketä ja kuinka monta naista on saanut hyväksikäytettyä.

Mutta kun lukee historiaa onhan suomalinen nainen ollut kovin antavaista laatuajo sota-ajoista lähtien. Mutta mikäs siinä on rynkyttäessä menemään, mutta sitä ihmettelen,mutta niinhän ne sanoo, että ennen Taivas repeää kuin huoran perse.

Jatkakaa samaan malliin eiköhän se hanuri kestä kaiken kokoista eikä repeä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt on taas kohukirja julkaistu, joka paljastaa Erikan ja Dannyn eron syyn. On julkista nöyryytystä ja pettämistä. Eihän tuo ihme ole, jos nuori ja seksikäs nainen haluaa itselleen samanikäistä seuraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu