Pimeässä on hyvä

Anonyymi

naida naisen kanssa. Varsinkin jos ei ole hyvännäköinen,voi sitten miettiä jotain toista naista siinä samalla.

24

1461

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No voi, miksei ole? Mitä sä oot tehnyt sille?

    • Anonyymi

      Kiva! Onko pakko sit edes panna jos nainen ei oo haluttava? Todella töykeä aloitus Ap:lta.

    • Anonyymi

      Muista ennen aamuu heittää pihalle ettei tuu sydänkohtausta kun näät minkälainen harppu tarttu mukaan kuppilasta.

    • Anonyymi

      Käsitin asian niin, että miehellä on se paperipussi päässä.. Meniköhän nyt oikein? Siippa ei nää sen ajattelevan sitten sitä frankesteinin morsiota.

    • Anonyymi

      Ruma nainen alistuu kaikkeen ja antaa kohdella itseään miten vain. Reikänä oikein hyvä.
      Sivusta mieheltä

      • Anonyymi

        Taas täysin turhaa yleistystä. Oletkohan itse hyvä ihmisenä kun noin ajattelet.


    • Anonyymi

      Kyllä. Exän kanssa oli näin. Ei seussyt kun näki ruttuisen mahan, oudot rinnat ja olemattoman takamuksen. Valot pois niin sujuu.

      • Anonyymi

        Mahtoi olla mukavaa, kummallakin...


      • Anonyymi

        Monella miehellä seisoo hyvin vielä sittenkin vaikka vaimo on synnyttänyt useammankin lapsen ja se kyllä muuttaa kroppaa. Eiköhän rakkaus saa aikaan sellaista.


      • Anonyymi

        😟😟


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Monella miehellä seisoo hyvin vielä sittenkin vaikka vaimo on synnyttänyt useammankin lapsen ja se kyllä muuttaa kroppaa. Eiköhän rakkaus saa aikaan sellaista.

        Joo hyvä. Minua ei kiinnostanut enää. Nyt on nuorempi malli.


      • Anonyymi

        kiitos


    • Anonyymi

      Etkö sitten kykene saamaan sellasta naista, jota vois panna valosassakin? Aika heikosti menee sullakin.

    • Anonyymi

      Suurin osa sekä naisista että miehistä ajattelee toista partneria rakastellessa.

      • Anonyymi

        Mielenkiintoista tietää. Mihin tuollainen tieto perustuu? Onko tuosta tehty joku tutkimus?

        Itse en ole vielä törmännyt tollaseen tilanteeseen.


    • Anonyymi

      Naisena olen nuita kaikkia ominaisuuksia mitä luettelevat huonoista naisista.
      Sen verran joutuu itseään arvostamaan, että nuo jos edes miehinä kommentoivat eivät ole valmiita kypsään suhteeseen. Ei intiimi eikä pari sellaiseen. Jotkut kuitenkin kitkuuttavat vuodesta toiseen uskotellen itselleen olevansa sänkyjen ja elämän sankareita.

      • Anonyymi

        Jokaisessa naisessa on omia hienoja ominaisuuksia.
        On turhaa verrata ihmistä toiseen kun se ei johda mihinkään positiiviseen.
        Ulkoinen olemus on vain yksi osatekijä, kuten luonne ja muu aluksi näkymätön on yksi.
        Ihan samalla tavalla miehissä.
        Miehenä olen nähnyt kuinka ravintola- tai baari illoissa nainen lähtee komeamman miehen seurassa yön selkään. Myöhemmin tavatessa harmittelee miksi tuli lähdettyä komean kusipään mukaan antaen meikälle pakit.
        Sama miehillä. Joskus tulee talutettua kaikkein näyttävin yhteiseen hotellihuoneeseen jossa yön seikkailujen jälkeen huomaa ettei ole mitään muuta yhteistä kuin tuo yö. Ja selviää ettei tuota yön kuningatarta voi viedä kenenkään oman tutun nähtäville. On useimmiten ollut luonnevikainen ja itseään täynnä tai sitten täysi bimbo.
        Kun tapaa niinsanottuja tavallisia naisia, pyrkivät hekin usein näyttelemään muuta kuin ovat. Kun pääsee tuon kuoren alle ja tutustuu oikeaan persoonaan, tulee useimmiten esille sellainen unelmien nainen joka ei tunne omaa arvoaan vaan yrittää olla jonkin muun muotin näköinen.


      • Anonyymi

        Hyvin sanoitettu. Elämä ja erotiikka on raadollista touhua. Kyllä sen kypsymättömyyden nopeasti toisesta hoksaa puheista ja henkilön historiasta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hyvin sanoitettu. Elämä ja erotiikka on raadollista touhua. Kyllä sen kypsymättömyyden nopeasti toisesta hoksaa puheista ja henkilön historiasta.

        Hyvin sanottu tämäkin. Aivan sivusta


    • Anonyymi

      oliko tämä joku pirkka niksi? oletko itse yhtään sen paremman näköinen?

    • Anonyymi

      No mutta toimii se sama naisillekin miesten suhteen. 😄Been there done that.

    • Anonyymi

      Eiköhän palstalaiset ole paras, et siirrytte sooloon, koska teillä ei oikein suju normi seksielämä. Tuntuu kuin ymmärrys parisuhteeseen olisi lapsen kengissä. Joka asiasta pitää tehdä iso numero. Teillä on seksi koko ajan mielessä ja sen tähden ette tyydy mihinkään. Olette kenties vielä huonoja rakastelijoita, kun pitää tänne seksistä toitottaa.
      Seksi hyvin harvoin lähtee ulkonäöstä, siihen liittyy paljon muutakin. Porno ihmiset vain panee ja se ei ole hyvää seksiä.

    • Anonyymi

      Aloittajan kaltaisia alkeellisia kyhäelmiä tekeviä ihmisiä on paljon. Kaunis omena voi olla sisältä mätä. Aloittaja ei osaa kontrolloida itseään ja hänen tarkoitus on provosoida ja loukata. On vain pakonomainen tarve tuoda julki oman elämän surkeutta. Oksentaa kaikki anonyyminä mitä oma pikku papu tuottaa.

    • Anonyymi

      Entäs miehen kanssa, sama peli.. eikös!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2284
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1204
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      85
      1042
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      962
    5. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      924
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      893
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      128
      888
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      803
    9. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      793
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      769
    Aihe