Ei helv. tuota Pekan huutoa ja mölyä jaksa kuunnella. Pakko oli lopettaa 24/7 seuraaminen. Kukaa ei saa suunvuoroa, ku vain sama tyhmä ylimielinen kajotus on menossa, eikä kukaa tuki suuta siltä. Äänestettään se ulos sieltä, et kuultais jotai muutaki.
Minnalle annetaan vissiin valtaa nyt että saadaan Lasse ulos ja Pekka jäämään. Tässä tehdään just miten tuotanto haluu, eikä niin kuin asiat kulkeutuu. Liika ohjattua.
Minnalle annetaan vissiin valtaa nyt että saadaan Lasse ulos ja Pekka jäämään. Tässä tehdään just miten tuotanto haluu, eikä niin kuin asiat kulkeutuu. Liika ohjattua.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tämän illan koosteessa vieras meinasi sanoa jotakin Pekkaa kritisoivaa niin Alma tukki heti vieraan suun kieltämällä ettei saa puhua.
Ottavat suoraan lähetykseen haastateltavan eivätkä anna kuitenkaan puhua. Huomasin samaa Almasta. Tarvitseeko keskeytellä toisten puheet?!?????
Huomasin sen ,ei ole kiva katsoa noita koosteita.
Huomasin saman . Ja jassua kehutaan juontajien toimesta joka lähetyksessä, että saadaan mukas katsojat äänestään, vaikka se on ihan turha äänestää, näkeehän sen jo sokeaki että jassu on jo päätetty tuotannon taholta voittajaksi.
Pekka on ihan daiju !!!
Huutaa kurkku suorana. Luulee räppäävänsä Akin kanssa kun vuoron perään lauseita huutavat.
Tulee mieleen lapsille illalla laulaminen kun piti vaan keksiä omasta päästä välillä tuutulaulu.
Kylläkin paljon hennommalla äänellä.
Taavi kattoo ihan vakavana että mitä dillejä nuo kaksi on.
Pekka seuraavaksi kotiin. Häirikkönä tuolla pyörii.
Ei ole käytöstapoja!!!
Voi juma.... nyt ne Pekka ja Minna huutaa yhdessä tota heidän mukamas räppiä.
Eihän toi heidän biisi ole räppiä nähnytkään. Lauseita huutavat peräkkäin ilman mitään räpin tahtia.
Näkivät illalla oikeaa räppiä kun kävi vieras bändi vähän räppäämässä.
Jos tuo mölyäjä tuolla jatkaa ,niin ensi vuonna ei tarvita BB:tä.on tämä mies niin ,karseeta katseltavaa oksennus ämpäri pitää olla vieressä ,että voi istua TV:ääressä ,suu aina auki ja sylky lentää..Miksi se on valittu tuonne pilaamaan ohjelman?
Jos noin on ,että Minnalla valta äänestää joku ulos esim: Lasse niin ei Minnalla sen jälkeen ole kiva olla kaikki muistaa Minnasta vain sen sitte. Ei ole kiva olla ulkomaailmassa sen jälkeen. Kun nyt Minna ymmärtäs tämän ja lähtis oma-aloitteesti pois ja heti.
Minnalle on tuotannolta twisti, että saa päättää häädettävät tai valita häädettävistä äänestykseen joutuvat.. Näin tuotanto saa pelastettua jäsminin, pekan, Villen melodian ym. tuotannon suosikit!
Niihän siinä käy, et jos Lasse ei pane sitä ennen häätöäänestystä, ni lähtö valkenee. Siksihän se muija laitettiin sinne.
Pekalla vaan sekoilutahti kiihtyy loppua kohti mentäessä. Halusi vaalean hapsuröyhelön pelletukkaansa. Rustasi kahteen kertaan, kieli keskellä suuta ännäpuumerkkiään lappuihin. Kuin joku apukoululainen.
Ei naurattanut enää ketään, miina yritti vaan mielistellä. Ei ärsytä, mutta ei toivottavasti voitakaan.
Taasko lopetit ja vartin päästä aloitit uudelleen :D