LAHDEN KESKUSTASSA SIISTI / TILAVA 34m2 YKSIÖ HÄMEENKATU 26
1 H K Kph/Wc Eteinen yhteensä 34 m2
Lahden keskustassa tilava yksiö, yhtiöjärjestyksen mukaan käytettävissä asunto- tai toimistohuoneistona!
Huoneisto on taloyhtiön ensimmäisessä kerroksessa, mutta ei silti katutasossa, vaan helppokulkuinen tila liikkua ulos ja sisälle!
Reilut neliöt tarjoavat tähän yksiöön erillisen keittiön isoilla ikkunoilla ja isolla tuuletusikkunalla, johon mahtuu kivasti myös ruokailuryhmä!
Keittiöön on juuri uusittu täysin uusi astianpesukone ja liesituuletin.
Täysikokoinen jääkaappi/pakastin, uudehkot keittiökalusteet, mikroaaltouuni, työtasot, tiskialtaat ja kaakeli taustat.
Kylpyhuoneessa on kaikki tarpeellinen alkaen pesukoneliitännästä, suihkuseinä, lattialämmitys, wc-istuin, suihku, peilikaappi, käsisuihku, lattiassa laatat ja seinissä kaakelit.
Olohuone on suuri 20m2, helppo jakaa oleskelutilaksi ja alkoviksi sängylle.
Osakkeessa on runsaasti komero- ja kaappitilaa.
Siistit vaaleat laminaatti lattiat kaikkialla, vaaleat seinät ja katot.
Isot ikkunat kahteen ilmansuuntaan tuovat runsaasti luonnonvaloa huoneistoon.
Taloyhtiössä on kaapelitelevisiojärjestelmä DVB-C digitaalinen kaapeli, DNA laajakaista 10Mb, maksiminopeus 1 Tb.
Taloyhtiössä on kellarikomerot, pyörävarastot, muuta varastotilaa, saunat ja pesutilat, ulkoiluvälinevarasto, väestönsuoja ja sisäpihalla 25 autopaikkaa.
Taloyhtiössä on tehty kaikki remontit, joten tässä huoneistossa voit asustaa niin pitkään, kuin itse haluat.
Täällä elät sujuvaa arkea keskustan monipuolisten palveluiden ja kulkuyhteyksien äärellä. Kaikki keskustan palvelut löytyvät kävelyetäisyydeltä, kuten Lahden Matkakeskus, Trio Kauppakeskus, Kaupungin uusi Sote-keskus, teatteri ja Lahden kuuluisat ulkoilu/pyöräilyalueet.
Tässä saa nauttia huoletonta asumista yhdestä Lahden parhaimmista paikoista!
Ota yhteyttä: Näyttö onnistuu koska vain, soitto ensin ja sovitaan aika.
Tiedustelut ja näyttö Seppo Miettinen Puh/WhatsApp. 0400-284649
TILAVA YKSIÖ+KEITTIÖ LAHTI YDINKESKUSTA
Anonyymi
1
137
Vastaukset
- Anonyymi
Vuokra 620€/kk, vesi mittarin mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231853
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001640Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy511215Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?491098Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31978Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50876Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47876Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37810Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet38797