Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mieli tekee munaa

Ai että kun nyt löytys jonkun ikäinen mies mua nusaseen niin vähän hameen helmaa kohottamalla kyllä irtois
231411
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Löytyy

Äänestä
  • Pillu ihan kosteena. Painasit mut vaan kontilleen ja vähän nostaisit helmaa ja ilman mitään panisit menemään. Tuli meinaan lähdettyä liikenteeseen aika lyhkäsessä hamosessa...

    1Äänestä

Herkkuu... missä oot?

Äänestä

Täältä löytyy kanssa iso kova joka haluaa päästä takaa painaan sua! mistä päin olet?
Etelä-Suomessa voisin autolla liikkua ;)

Äänestä

Tiedän tunteen kun alkaa tehdä mieli vierasta. N42

Äänestä
  • Mistä moinen johtuu kun alkaa vierasta tehdä mieli?

    Äänestä

  • Hki?

    Äänestä

  • Marcusxhki kirjoitti:

    Hki?

    se on luonnolliata,että vaihteluvirkistää,ei oidä paheksua,kun mies saa käydä vieraissa on onnellinen olo kotona,samoin nainen.nytkin mahla valuu ja piiluu jäykkänä odotan pötköö sisääni.tulossa jo ,mitä pitempään odotan sen paremmin olen valmis räjähtämänn.

    Äänestä

Satakunnassa olis munaa tarjolla

Äänestä
  • Asuisimpa lähempänä😗 N 42

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Asuisimpa lähempänä😗 N 42

    Missäpäin oot? Pks? M50 utelee

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Missäpäin oot? Pks? M50 utelee

    Kouvolassa olen😗 N42

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kouvolassa olen😗 N42

    Pitäiskö tulla piipahtamaan? M50

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pitäiskö tulla piipahtamaan? M50

    Ihana olis tavata kun molemmille sopii aikataulu😗 N 42

    Äänestä

Anonyymi hameenhelma = naisten vaatteisiin pukeutunut MIES

Äänestä
  • Täällähän ei enää olekaan ketään muita ku teitä säälittäviä tyttöilijäpellerunkkareita

    Äänestä

  • Älä itke ruma lapsi

    Äänestä

  • Oot raukka niin ruma ettet pääse koskaan pukille. Syytä isääs ja äitiäs, gorilla kun äitiäs pani niin tuollainen sinusta tuli.

    Äänestä

Kyllä hyvä poikatyttö aina huonon naisen voittaa.

Äänestä
  • Poikatyttöä saa naida kunnolla.

    Äänestä

mä pitäsin miestä kokoyön ja panettasin itseäni niin paljon ja monta kertaa ,entisitä orkuista kokonainen vuosi.

Äänestä
  • Kyllä miehet naista panee kunhan vaan löytyy sopiva misu

    Äänestä

Laita vaan mulle sähköposti [email protected]
Niin sovitaan aika ja paikka

Äänestä

Ketjusta on poistettu 54 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ai että kun nyt löytys jonkun ikäinen mies mua nusaseen niin vähän hameen helmaa kohottamalla kyllä irtois

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu