Kyllä potuttaa

Kyllähän se potuttaa kun on joutunut ulkokehälle. Oli tulossa jo paljon rahaa ja muuta varllisuutta, mutta sitten ei tullutkaan.
954
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kätketty roska lavalle etsiä löytää.

Äänestä
  • Oliko asjassa intuitiona ketunkakkaa woimatonkeissa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oliko asjassa intuitiona ketunkakkaa woimatonkeissa.

    Menossa mukana irtohirvi ja villisiskajoka on taas pahkasian hyvä kaveri.
    Demareita molemmat.

    Äänestä

Samaa paskaa vuodesta toiseen....onko kivaa?????

Äänestä
  • Miksi ei olisi? Eihän siinä ole mitään vikaa vikaa vikaa.................

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miksi ei olisi? Eihän siinä ole mitään vikaa vikaa vikaa.................

    ASIAA!!!@

    Äänestä

Helvetin pellet.Oiskohan jo aika mennä tutumaan?Lapset ymmärtää mikä on leikkiä,mikä v××tt× teitä aikuisia vaivaa?

Äänestä
  • Naarashirvi ja villisika haaveilevat rottakeitosta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Naarashirvi ja villisika haaveilevat rottakeitosta.

    Aitoa rotanhäntäkeittoa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kyllähän se potuttaa kun on joutunut ulkokehälle. Oli tulossa jo paljon rahaa ja muuta varllisuutta, mutta sitten ei tullutkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu