terveen hullun idea

"aijaa, he eivät ajaneet minua takaa mutta toista..."
8144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

päätoimessaan lehtimies ja iltavuorossa siivoaja

Äänestä

syreeni soi niin alkaa juosta jo pakoon
näin totuus koettelee

Äänestä

poliisi ajaa ohitse ja katsot, että katsovatko he sinua

Äänestä

Jeesus elää!

Äänestä

A.............

Äänestä

Hyvää Joulua ja Uutta vuotta!

Äänestä

Hyvää Juhannusta!

Äänestä

Hyvää Syntymäpäivää!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

"aijaa, he eivät ajaneet minua takaa mutta toista..."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu