Auton huolto

Anonyymi

Mikä siinä on että kun mulle soitetaan jatkuvasti että tuuks huoltaa autoo ku ei ite osata vaikka niillä on oma auto? Itellä ei viä autoo oo mut tiiän autoista kaiken ku pikkupojasta asti seurannu huolto/korjauksia isän kas. Et luulis ku on oma auto nii osais ite korjata mut eipä näköjää.

3

112

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Wauh!
      Olet ainutlaatuinen Talent. Ei kun Ferrarille kesätöihin kun täytät 16 vuotta.
      Maalla asuvat lapset oppii korjaamaan koneita jos kiinnostusta löytyy. Kaupunkilaiset hukkaavat aikansa ATK:n parissa ja menevät koodareiksi tylsistymään.

    • Anonyymi

      onko sulla omat hampaat? jos on,niin luultavasti osaat/ paikkaat ne itse kun sulla kerran on omat hampaat.

    • Anonyymi

      Ilmeisesti hinnoittelusi on liian halpa. Ala pyytämällä vaikka 50€/tunti työstä, niin ei tarvitse korjailla aivan harrastuksena. Ja työstähän maksetaan sitten verot valtiolle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20e Riskitön veto 20e talletuksella VB:lle

      Pssst! Vinkki viis rotvallinreunalla eläjille. VB tarjoaa 20 euron riskittömän vedon ensitallettajille vedonlyöntiin.
      7
      2508
    2. Pilasit mun

      Elämän. Sitäkö halusit?
      Ikävä
      118
      1746
    3. Viiimeinen viesti

      Sinulle neiti ristiriita vai mikä nimesi sitten ikinä onkaan. Mulle alkaa riittää tää sekoilu. Oot leikkiny mun tunteill
      Suhteet
      37
      1469
    4. Tyttäreni kuoli lihavuusleikkaukseen.

      Miettikää kuiten 2 kertaa, ennenkuin menette lihavuusleikkaukseen.
      Kittilä
      122
      1388
    5. Analyysiä: Kiuru-keissi oli ja meni - demarit hävisi tässäkin

      Tapauksen tultua julki alkoi demarit ja muu vasemmisto selittään, että tämä oli poliittista väkivaltaa, siis ennen kuin
      Maailman menoa
      164
      1292
    6. Mikä olisi sinun ja kaivattusi

      Tarinan kertovan elokuvan nimi?
      Ikävä
      146
      1250
    7. Suomessa on valittava 2 lucia neitoa...

      Maahanmuuttajille oma lucia neito ja Suomalaisille oma SUOMALAINEN Lucia neito....sama juttu on tehtävä miss Suomi kisoi
      Maailman menoa
      152
      1241
    8. Lasse Peltonen on kunnanjohtaja

      18/21 ääntä 1 Stoor ja 2 Vauhkonen
      Sysmä
      52
      1188
    9. Syntymäpäivä

      Milloin on kaipaamasi henkilön syntymäpäivä!? Hänellä miehellä on tammikuussa.
      Ikävä
      59
      1127
    10. Olet tärkeä

      mutta tunnen jotain enemmän ja syvempää. Jos voisinkin kertoa sinulle... Olen lähinnä epätoivoinen ja surullinen.
      Ikävä
      47
      1005
    Aihe