Mitäpä olette mieltä ostoksesta!! Antakaa reilusti palautettava, hyvää tai huonoa!! Hinta oli 1990 ekee ja samaan hintaan tuli kypärä, rekisteröinti, täydet bensat öljyt sekä kuljetus kotiin ( 60 km)!!
Ostin Kymcon Super 9 AC:n
Ei ikinä Fudea enää!!
91201
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mulla on itellä ollut pari kuukautta AC myös ja hyvin on toiminut.. Vakionakin mittari näyttää yli 55km/h, kiihtyy hyvin ja ei ole ollut käyntiinlähtö ongelmiakaan. Sanoisin että hinta/laatu suhteessa ylivoimainen. Ja onhan se yksi hinoimman näköisistäkin.. Onnittelut hyvistä kaupoista!
Onko muuten mikä suutin : 0,75, 0,78 vai ihan 0,85??? AC on pirun hyvä peli!
hyvä juttu kun ostamassani super 9 AC oli liian pieni suutin.. onneks saan tällä viikolta maahantuojalta uuden suuttimen. suuttimen takii välillä hyyty pieniinkin ylämäkiin ja hidas kiihtyvyys 30-40 km/h.
Ostit ehdottomasti parhaimmistoon kuuluvan merkkiskootterin. Onnittelut sen johdosta.
Sanovat Kymcoa paremmaksi esim. Piaggioon nähden.
mikä vuosimalli se oli minkä ostit.. paljoko -05 malli maksaa uutena? tai paljo toi sun maksais uutena?
siis sen 1990 ekee ja malli on 2005.
no kappas.. aika huippu ostos se sitten oli. onnittelen
noita kymco super 9 myydää kaupassa hintaan 2100 (kampanjahinta mihin sisältyy toimituskulut ja 100€ arvone takashi kypärä). Mut hinta saadaa helposti 2000€ tinkimällä kypärän hinnan pois siis jos ei oo sitä jo valmiiks. esim AMP Välimäki myyn kyseisiä moottoriajokulkuneuvoja Olarinluomassa.