Mazda MX-3

Olen ostamassa ko. autoa, joten onko kenelläkään kokemusta mx-3? Millainen auto on yleisesti, osien saatavuus ja hinta sekä saako koneeseen lisää potkua helposti?
1411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaverilla oli tuollainen joskus 94-98, ja mitä sitä muutamia kymmeniä kilometrejä sain ajaa niin ainakin auto käyttäytyi varsin hyvin, mikä teki ajamisesta varsin hauskaa, moottorikin pelasi ihan hyvin ja aika muhkeat soundit siitä lähti.
en valitettavasti tiedä osien saatavuudesta tai hinnasta, ei se tosin noiden 4 vuoden aikana kummemmin korjausta tarvinnut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MK kirjoitti:

Olen ostamassa ko. autoa, joten onko kenelläkään kokemusta mx-3? Millainen auto on yleisesti, osien saatavuus ja hinta sekä saako koneeseen lisää potkua helposti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu