Hei tietäjät !

Sellainen kysymys on mielessä, että onko Keeway Hurricanen ja Focuksen istumakorkeus sama ?? Focuksessa kun tuota maavaraa on kuitenkin paljon enemmän ??

Kiitos jo etukäteen
1286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Focuksessa on hieman korkeampi istumakorkeus ja vähän enemmän jalkatilaa.

Suosittelisin Focusta; parempi ajomukavuus (isommat renkaat) ja enemmän tehoja. Mielestäni myös paremman näköinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi kirjoitti:

Sellainen kysymys on mielessä, että onko Keeway Hurricanen ja Focuksen istumakorkeus sama ?? Focuksessa kun tuota maavaraa on kuitenkin paljon enemmän ??

Kiitos jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu