Viikon toinen vitsi valtuuston kokous

Herra siellä voisitteko olla rönöttämättä, pöytään jää kulumajäljet,5minuutin päästä hatshui takana oleva herran tukka on sen näköinen että on pesty viimeksi juhannuksena
555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sentään on tukkaa.

Äänestä
  • Läskinen nahkatukka on huonompi jokatapauksessa.

    Äänestä

MITE TÄMÄ ALOITUKSEN ISÄ & ÄITI VIELÄ SAA KULKEA IRRALLAAN!

Äänestä
  • Palautetta Kämärin silloista, aivan paskat,olivat käyneet katsomassa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Herra siellä voisitteko olla rönöttämättä, pöytään jää kulumajäljet,5minuutin päästä hatshui takana oleva herran tukka on sen näköinen että on pesty viimeksi juhannuksena

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu